Eski film

Azerbaycandan Selam Olsun Kardeslerime. Aradigim film eski bir fantastik tarzda bir film bir baba ve iki kizi vardi bunlar ruyalarinda eski bir gemiye biniyorlar ve gemi bunlari sihirli bir dunyaya goturuyor. Aklimda kalan yari insan yari ökuz biri vardi medusa vardi saclari yilan olan kadin filmde ejderhanin kafatasida varda  kizlardan biri filmin sonunda onu havaya kaldiriyor ehderha canlaniyor.

 

Bir kedim bile yok! Mart 31, 2021 Kategori » Film.
1 Cevap

Merhabalar..Öncelikle sitemize hoşgeldiniz

Aradığınız  (2001) yılına ait  Abd yapımı 2 sezonluk bir tv dizisidir ve ismi  [Voyage of the unicorn tv series 2001 ]

Lakin..Geniş çaplı bir araştırma yaptım ve de ne yazık ki ülkemizde bırakın (Türkçe Dublaj) versiyonunu (Türkçe altyazılı versiyonu bile mevcut değil!

Lakin size bir yöntem sunacağım..Bu filmin adını google’ya yapıştırın ve sonuna (Download) ekleyin..Bu şekilde birkaç yabancı sitede izleme ve indirme linklerine ulaşabilirsiniz..Sitemizde,başka site linkleri sunmak yasak olduğu için ben size sunamıyorum..Ama sizin için kontrol ettim ve dediğim  üzre yabancı birkaç sitede film mevcut…Ayrıca..Eğer isterseniz filmi indirip (Türkçe Altyazı) ekleyebilirsiniz..Bunuda yine filmin adını google’ya yapıştırarak ve de sonuna altyazı indir yazısını ekleyerek yapabilirsiniz..Filmin Türkçe alt yazısı bazı Türk sitelerinde mevcut!

 

Buyrun…Filmden sahnelerin yer aldığı bir video

 

 

 

Ordinaryüs Nisan 1, 2021 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabın