Electronic Müzik klibi-2000’ler / Pastanede çalışan kızlar

Doğru Cevap Bulundu

Electronic müzik kliplerindeki klişeleri biliyorsunuz, çekici ofis çalışanı, çekici hemşire çekici hostes falan filan.

Bu tarz kliplerin sayısı fazla olduğu için benim doğru cevabı bulmam zor. Sene 2005 falan kuzen tüplü bilgisayarda electronic bir şarkı dinliyordu ve bu şarkının sonlarında rap kısmı vardi. Şarkı Acapella şeklinde nakarat ile başlayıp nakarat ile bitiyordu.

Üzerinden 5 sene geçti, sene 2010 ve ben bu şarkının farklı bir versiyonunu tv’de gördüm, o zamanlar Fresh tv adında bir müzik kanalı vardi ve klip her gün aynı saatte yayınlanırdı, ben de her defasında klibin sonuna yetişirdim.

Klibin sonu pastanede çalışan çekici kızların pastayı vahşi bir sekilde yemesiyle bitiyor. Hatırladığım kadarıyla klip slow motion çekilmişti, Fedde le Grand’ın kliplerine benziyordu.

Uzman Temmuz 6, 2020 Kategori » Cevapsız Kalanlar,   Müzik.
2 Cevap
Cevaplandı

Müzik videolarının, sadece klip konusuna veya içeriğine göre aranabileceği kapsamlı bir veri tabanı olmadığı için maalesef bu tip sorular genellikle cevapsız kalıyor.

Sizin sorunuza da 3 aydan uzun süredir herhangi bir cevap gelmediği için soruyu kapatıyorum.

Eğer şarkı sözleri veya şarkıcıyla ilgili başka herhangi bir ayrıntıyı hatırlarsanız, “cevaplandı” işaretini kaldırıp, soruyu yeniden açabilirim.

Ayaklı Ansiklopedi Ekim 7, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

bu sarkiyi bulabilmek için bos zamanlarimda bazen electronic müzik mixlerini dinliyorum. sanirim aradigim klip 2005te dinledigim sarkinin remix versionuydu çünkü 2005de dinledigim 2010dakinden daha farkliydi. bu sarkiyi watzatsong sitesinde aramistim aylar önce

https://watzatsong.com/en/name-that-tune/650273.html

Uzman Ağustos 8, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabın