RE: Türk dizisi

Cevaplandı

Yıllardır anımsadığım bir diziyi bulamıyorum. İşin komik yanı da Türk dizisiydi ancak o yaşlarda biraz küçüktüm, bu nedenle ismini hatırlamıyorum.

Aradığım diziye en yakın konulu dizi “Suskunlar”. Ana kadın karakterimize 2 yakın arkadaş aşıktı diye hatırlıyorum. Evinin önüne biri uçan balonlarla geliyordu, diğeri de dımdızlak sanırım ama olay bu değil. Her dizide bir ağır abi vardır ya, ana karakterlerin akıl hocası olan bu adam. İzbe bir mekanda camdan bilyeler yapıyordu diye hatırlıyorum. En net hatırladığım şey bu. 2’si erkek 3  yakın çocukluk arkadaşı ve camdan bilyeler yapan akıl hocası bir dayı.

Lütfen yardım edinnnn…


Pluton Bir kedim bile yok! Ocak 16, 2022 Kategori » Dizi.
3Cevap

Merhabalar

Yıllardır aradığınızı ve de küçük yaşta izlediğinizi belirtmişsiniz..Takdir edersiniz ki,biz yaşınızı bilemeyiz..Aradığınız bu diziyi ne zaman izlemiştiniz,tahminen kaçlı yıllara ait bir dizi,hangi kanalda yayınlanmıştı,genel anlamda hangi tarz’da bir diziydi (Komedi – Dram,Aşk) vs vs bize hatırladığınız en küçük detayları bile belirtirseniz filminizi en kısa zamanda bulmamız için büyük bir etken olacaktır!

Ordinaryüs Ocak 17, 2022 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız