RE: Kasabaya giden arkadaşlar

Cevaplandı

Arkadaşlar, film büyük ihtimalle 2000’lerin başı ya da 90’ların ortasında çekilmişti.

Kasabaya giren bir grup arkadaş var. Girişteki tabelalarda iskeletler asılı. Kasabaya giriyorlar, ardından saatler falan duruyor.  Sonra kasabadan çıkamıyorlardı ve hepsi tek tek ölüyordu veya başlarına bir şey geliyordu. Tüm hatırladıklarım bunlar.

Çok araştırdım ama bulamadım. Hatırladığım kadarıyla filmin isminde dağ ya da tepe adı geçiyordu.

 


Astro Bir kedim bile yok! Mart 20, 2022 Kategori » Film.
2Cevap

Merhabalar

Öncelikle film piyasasında bahsettiğiniz ”Bir grup arkadaş”olayının yer aldığı sayısız film yer almaktadır..Ama siz ”Sanki isminde (Tepe) sözü geçiyordu dediğiniz için aşağıda size bir film ismi sunacağım..Size sunacağım film bir seri filmdir..Yani  2 – 3 vs seriden oluşmaktadır..Yotube’da fragmanlarına bir göz atın!

 

Filmin adı….House on haunted hill….Yani bizdeki adı ile Lanetli Tepe

 

Not:Eğer aradığınız size ismini sunduğum film serisi değilse lütfen bize anımsaybildiğiniz en küçük detaylardan bile bahsedin ve size yardımcı olmaya çalışalım.

 

Örnek:Bu grup dediğiniz arkadaşlar kaç kişiydiler – Kaçı erkek kaçı bayandı – Bunlar bir katil veya psikopat ile felanmı karşılaşıyorlardı veya başlarına doğaüstü paranormal vs olaylarmı geliyordu vs ….Ayrıca bu filmi ne zaman izlediniz ve tahminen eski mi – veya yeni bir filmmiydi vs vs bize bu gibi detaylardan bahsederseniz filminizi araştırmamızda ve bulmamızda çok yardımcı olacaktır.

 

 

Ordinaryüs Mart 20, 2022 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız