RE: Gizemli Bir Tarikatın olduğu Köye Yerleşen Anne ve Oğlu Film

Cevaplandı

Merhaba,

Bir haftadır düşünüyorum aramadığım yer kalmadı fakat filmin ismini bir türlü hatırlamıyorum. Konusunu yer yer hatırlıyorum. Aşağıda anlatacağım, umarım bilen bir arkadaşımız çıkar.

Filmin giriş sahnesinde bir anne ve oğlu Amerika’da bir eyalete taşınıyorlar. Eyalet, yüksek karlı dağların yamacında bir yer. Eyalete taşınma aşamasında semtin girişinde bir yerde araçları yolun ortasında duruyor ve yan dükkanda yaşlı bir kadın ve kocasını görüyorlar. Yaşlı kadının gözünde mavi bir ışık beliriyor anlık olarak.

Çocuk eyalette anormal bir şeyler olduğunu hissediyor. Ve o çocuğun eyalete gelmesi çatışan iki gizemli güçten birisinin temsilcisi olması fakat çocuk daha bunun farkında değil. Köye yerleştikten sonra başta bahsettiğim gizemli işler çeviren tarikat ile tanışıyorlar fakat tarikat olduklarını bilmiyor çocuk. Bahsettiğim tarikatın o yüksek dağlarda gizli bir deposu var, orada bir şeyler saklıyorlar.

Sonra köye taşınan çocucuğunun bir kız arkadaşı oluyor ve dağa yürüyüşe çıkıyorlar çocuk annesi rahatsızlandığı için geri dönüyor fakat kız devam ediyor. Kız daha sonra yamaç paraşütü yapıyor ve elektrik tellerine çarpıp ölüyor.

Bilen arkadaş olursa filmin adını şimdiden çok teşekkür ederim.


cihanmanap Hevesli Ocak 8, 2021 Kategori » Film.
7Cevap

Şu filmi bir kontrol edin..Aradığınız bu film olabilir mi ?

 

The Open House – (2018)

 

Ordinaryüs Ocak 26, 2021 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız