RE: Film arıyorum Korku-Gerilim türünde-Katil kovalıyor

Televizyonda izlemiştim bunu.

Bir kız başka bir okula geçiş yapıyordu. Onu filmin başında yere yatırıp, üstüne bira döküyorlardı, kızın adı Donnie idi. Sonra bu kızı birisi kaçıyordu.

Kızı yolda ağzı bantlı şekilde minibüsün içinde görüyorlardı , minibüsü takip ediyorlardı. 3 erkek ve 2 kız vardı filmde. Sarışın kız ve sevgilisi motel odasında sevişeceklerken şapkalı birisi geliyor, kızı öpmeye başlıyordu. Sonra yakınlaşınca kız bunun sevgilisi olmadığını anlıyor ve kaçıyordu.

3 Erkek 2 kız ormanlık bir alana giriyorlar ve katil bunları kovalıyordu. Sarışın kız ve sevgilisini öldürüyordu.

Donnie , 1 erkek ve o erkeğin kuzeni mi ne kalıyordu. Katilden kaçarken uçurumdan , şelaleye atlıyorlardı. Sonra bir dağ evine sığınıyorlardı ve kurumak için kıyafetlerini çıkarıp 3 kişi aynı yatakta birbirine sarılarak uyuyordu.

Sonra bu katil bunları kovalıyordu falan ama en son kim hayatta kalıyordu hatırlamıyorum hiç.

Bu filmin adını hatırlayamıyorum lütfen yardım edin. Daha çok detay da verebilirim, yıllar önce kanal D’de mi ne izledim ama adını unuttum. Başroldeki kızın adı Donnie idi yazılışı böyleyse.


joseph Hevesli Mart 12, 2020 Kategori » Film.
23Cevap

Hayır bu film değil. Filmde katilin yüzü pek gözükmüyordu fakat filmin sonunda gözüküp gözükmediğini hatırlamıyorum.  Ayrıca filmde fantastik olaylar ve kahramanların süpergüçleri kesinlikle yoktu. Teksas katliamı tarzında bir filmdi ama pek vahşet içermiyordu. Filmde sadece 2 kişinin öldüğünü hatırlıyorum belki 3. Katil bi yerde arbalet kullanıyordu sanırım ve yüzü gözükmüyordu. Şapkası vardı ama maske takmıyordu.

 

Başrolde Siyah saçlı ve beyaz tenli Donnie adında bir kız vardı fakat adının yazılışı farklı olabilir. Bu kız başka bir okula geçiş yapıyordu. Onu filmin başında yaz partisi gibi bir yerde, yere yatırıp, üstüne bira döküyorlardı. Sonra bu kızı katil kaçırıyordu fakat nasıl olduğunu hatırlamıyorum.

Kızı yolda ağzı bantlı şekilde minibüsün içinde tesadüfen arkadaşları görüyorlardı , minibüsü takip ediyorlardı. 3 erkek ve 2 kız vardı filmde. Sarışın kız ve yakışıklı sevgilisi motel odasında sevişeceklerken şapkalı birisi(katil) geliyor, kızı öpmeye başlıyordu. Sonra yakınlaşınca kız bunun sevgilisi olmadığını anlıyor ve kaçıyordu.  Katil bunların hepsini (beşinide) yakalayıp minibüse koyduğunu ve onlarıda ağzını bantladığını hatırlıyorum. Sarışın kız jilet çıkarıyordu bi yerden ve ipleri kesiyordu ardından hepsi kaçıyordu.

Filmde ön plana çıkan Siyah saçlı kız , Sarışın kız , 2 tane yakışıklı ve sporcu erkek ve 1 tane inek , gözlüklü erkek vardı.

3 Erkek 2 kız ormanlık bir alana giriyorlar ve katil bunları kovalıyordu. Sarışın kız ve sevgilisini öldürüyordu. Sarışın kızı kovalamaca esnasında arbaletle vurduğunu hatırlıyorum.

Donnie , 1 yakışıklı erkek ve o erkeğin kuzeni inek erkek kalıyordu. Katilden kaçarken uçurumdan ,nehire atlıyorlardı. Sonra bir dağ evine sığınıyorlardı ve kurumak için kıyafetlerini çıkarıp 3 kişi aynı yatakta birbirine sarılarak uyuyordu.

Sonra bu katil bunları kovalıyordu falan ama en son kim hayatta kalıyordu hatırlamıyorum hiç.

Hevesli Ocak 27, 2021 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız