RE: Bir zamanlar Jojo kanalında yayınlanan çizgi dizi

Cevaplandı

Çizgi dizi afişinde 5 başrol karakterinin resmi vardı. Başrolde 3 erkek ve 2 kadın vardı. Hatırladığım kadarıyla 3 erkekten biri sarışındı. O da afisin ortasında baş karakter gibi duruyordu. 3 erkekten ikisi siyah saçlıydı ve diğeri taç takıyordu.

Şimdi çizgi dizinin konusuna gelelim, dizi daha çok fantastik mi desem, bilim kurgu mu desem, o tarz bir şeydi. Çocuklara hitap ediyordu.

2000’li yılların başında çekilmiş bir çizgi dizi olmalı. Ben 2005-2006’da izlemiştim. Başrolde olan 5 kişi birbiriyle dosttu ve normal günlük hayatta gördüğümüz insanlar gibiydiler, yani taç takıyor deyince bazıları winx club tarzı bir şey sanabilir.

Normal bir insanın da taç takması garip ama bu çizgi dizi hatırladığım kadarıyla böyleydi. Bu 5 kişi bazen gerçek dışı varlıklarla savaşıyorlardı. Bazen de bir gizemi çözmeye çalışıyorlardı.

Ben sadece bunun bir bölümünü biraz hatırlıyorum. Şimdi başroldeki insanlardan bahsedeyim, 3 erkekten sarışın ve taçsız olanı bir gün evde takılırlar, nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama pizzanın küfü canavara dönüşerek bunlara saldırır. Bundan sonrasını hatırlamıyorum.

Çizgi dizinin ne türden olduğunu anladınız. Artık böyle deney sonucu ortaya çıkan canavarlar falan içeren bir çizgi dizidir. Introsu kafamda canlansa da anlatamıyorum.

Başrolde olanlar bildiğimiz insan ve her hangi bir boyutta değil, dünyadalar.


BENDEN BA$KA KiMSE YOK Uzman Nisan 9, 2020 Kategori » Animasyon.
5Cevap
Cevaplandı

Yaklaşık 3 aydır, bu soru site üyelerince cevaplandırılamamıştır.

Jojo TV kanalı 2014’de kapandığı için tek çözüm, sorduğunuz çizgi dizinin ismini Wikipedia’daki “Jojo TV kanalı Program Listesi”ni kontrol ederek hatırlamaya çalışmanız:

RE: Bir zamanlar Jojo kanalında yayınlanan çizgi dizi


Kaynak : https://tr.wikipedia.org/wiki/JOJO

Ayaklı Ansiklopedi Haziran 26, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız