RE: Bir günü yaşayıp sonra hiç yaşanmadığını fark eden bir adam

Cevaplandı

Avrupa sineması, siyah beyaz. Daktilolu falan bir iş yerinde çalışan adam, bir gece her nasılsa ressam bir kızın dairesinde buluyor kendini. Olaylar zaman zaman gerilimli bir hal alıyor. Aralarında bir şeyler oluyor mu, yoksa oldu olacak şeklinde bütün gece sürüyor mu, tam bilemiyorum.

O kızın vasıtasıyla bir şekilde adam filmin bir noktasında kendisini bir at arabasının arkasında falan buluyordu sanırım. Arada kızın sevgilisi midir nedir belli olmayan başka bir erkek karakter de var. Sanırım bir cafede geçen bir sahnede vardı.

Filmin sonunda bir saatin 24 saat geriye sardığını görüyoruz ve başrol erkek uyanıp işe gidiyor bisikletle galiba ve daktilosunun başına oturuyor ve final..


glcn Dikkatli Ocak 29, 2021 Kategori » Film.
7Cevap

Dün gece hem bu başlıktaki filmi,hemde diğer sorduğunuz başlıktaki (Shallow Grave) filmini aramalarım neticesinde buldum..Lakin sayın admin’inde dediği gibi (Siyah – Beyaz ve Avrupa yapımı vs) diye belirttiğiniz için sunmakta tereddüt ettim!

 

Aslında bulduğumuz filmleri bazı yanılma paylarını hesaba katarak sunmakta fayda olduğunu düşünüyorum..Zira,genellikle bu tür yanılma payları olabiliyor!

Ordinaryüs Ocak 30, 2021 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız