Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Geçmişten günümüze.

89 İnceleme
arkadaşlar,çok değil bundan 15  yada 20  sene kadar öncesinde internetin daha  duhul olmadığı zamanlarda televizyonun  üstüne   dantel  koyulduğu dönemleri yaşı 30 ve üzeri olanlar iyi bilirler,ister iyi ister kötü olsun yeterki bir film olsada izleyelim derdik öylede hoş gelirdiki insana sırf bu yüzden bu siteye üye oldum sırf tekrardan bulup izleyeyim diye.evet bir çoğunu buldum ama öyle vasat vde sıradan filmleri izlemişimki ben bile hayret ediyorum kendime.ama malum ne yaprsın tvnin bize sunduklarıyla yetinmek zorundaydık.
 

hani o star tvnin parlement sinema kulubü adı altında yayınlanan filmler olurdu,iple çekerdik batman adlı filmi ilk defa orada izlemiştim.acıların çocuğu emrahın filmlerini ailece gözyaşlarına boğularak izlediğimizi bilirim.şimdi ise internette film beğenmiyoruz alternatifler çoğaldıkça seçiçilikte artmaya başladı.ama eskiden öylemi derdik ister vasat ister iyi gerçi ozaman iyinin yada vasatın tabirininide bilemezdik ya bizler için on oscarlı filmde aynıydı emrahın filmleride aynı dururdu.

az öncede değindiğim gibi alternatifler çoğaldıkça zevklerdede seçicilik başladı .şu zamanlarda rastgele bir filmi kesinlikle oturup izlemeye kalkmam,zamanımı harcayacağım film izlemeye değer olması lazım.nede olsa devir değişti.
14, Mart, 2015 Sinema kategorisinde django (2,750 puan) tarafından  yazıldı
22, Mart, 2015 django tarafından düzenlendi

2 Yorum

Buna kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. 30 lu yaşlara bile gerek yok gerçekten bizimkiler dizisi vardı. Herkes başına toplanır öyle izlerdi. Hani gerçekten saati vardı ailecek oturup izlediğin başından ayrılmadığın zamanlar.. Birde diğer gün izlediğin şey hakkında konuştuğunda hemen hemen herkes bilirdi bunu. Çünkü herkes izlerdi fazla seçme hakkın yoktu.

Küçük emrah filmleri, İbrahim tatlıses'in filmleri, Kemal Sunal'ın filmleri neredeyse herkes ezbere bilirdi.. Şimdi o kadar fazla opsiyon var ki hatta internet sayesinde global dünyaya açılma ve herşeyin elinin altında olması sayesinde binlerce yapım arasından hiçbir şey beğenemediğin zamanlar bile olabiliyor.. Her ne kadar şimdi zevkine göre seçme şansın çok fazla olsa dahi o zamanlara yinede özlem duyarım...
evet tesbitinde doğrusun.ertesi gün izlediğin bir proğram hakkında konuşmaya başladınmı herkes bilirdi.dediğin gibi seçme şansın yoktu televizyonun sunduklarıyla yetiniyorduk. aynı yemeği   aynı anda herkesin yemesi  gibide diyebiliriz.
...