Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Kendinize ait bir blog sayfanız olduğunu biliyormuydunuz ?

70 İnceleme

Gerek film,müzik veya farklı şeyler arayan kullanıcılarımız gerekse bu sorulara cevap veren üye ve kullanıcılarımızın hem kültür hemde ilgi alanlarının farklılıklarından herkesin yararlanmasını istedik. Bu sebeple Blog ( Kalem Sizde ) bölümümüzü aktif ettik!

Unutmayın ki hem sosyokültürel ortamınız hem mesleğiniz hem eğitim tarzınız hemde bir çok etken dolayısı ile en basitinden bir filmin bile izlendikten sonra kazandırdıkları, anlattıkları kişiden kişiye değişmektedir. Tek düze bir filmde dahi bu kadar farklılık yaşanabiliyorsa sizde farklılıklarınızı diğer insanlar ile paylaşmaya ne dersiniz ?

isminiunuttum.com üyesi olmanız hali hazırda kendi bloğunuzu yazmanız için yeterli! Tek yapmanız gereken ister blog bölümüne girdikten sonra üstte bulunan alt menü barından yeni yazı ekle butonuna basmak! Yeni yazı ekle butonuna basarak istediğiniz her türlü yazıyı insanlarla paylaşma fırsatını sizlere sunuyoruz! 

Sinema, tiyatro, müzik dışında da aklınıza gelen, kendi ilgi alanlarınızla ilgili her türlü paylaşıma açık bulunan sizlerden gelenler kategorisinde dilediğiniz gibi paylaşımda bulunabilirsiniz!

Sizin yazılarınıza ilgi duyan kullanıcılarımız, profilinize girip tüm blog yazıları bölümünden sadece sizin yazılarınızı takip edebilirler!

Ayrıca 1 - 2 paragraflık değilde ayrıntılı ve bol içerikli paylaşımlarda bulunan üyelerimize yazılarının incelenmesinden sonra 40 puan hem emekleri karşılığı hemde paylaşımları ile insanlara yeni ufuklar açmasının inceliği olarak hediye edilecektir!

Yazılarınızı ve emeklerinizi sadece puan vererek basite indirgediğimizi yada teşvik etmeye çalıştığımızı lütfen düşünmeyin. buradaki amacımız sadece sizin kendi kişisel zamanınızdan feragat ederek insanlara yararlı paylaşımlarda bulunma özverinize karşılık küçük bir hediyedir..

Bir konu var ki bizim açımızdan da çok önemlidir. Bu konuya lütfen çok dikkat edelim. Blog yazılarınızda kopyala yapıştır kesinlikle yasaktır!! Yazılarınız tamamı ile kendi tarafınızdan yazılmış özgün yazılar olmak zorundadır!!

Ad*lt, wa*ez, siyasi ve illegal olan içerikler hariç her türlü alanda yazabileceğiniz blog bölümümüzde sizleri de görmekten büyük mutluluk duyarız. Şimdiden paylaşımlarınızı 4 gözle bekliyoruz!

Durmayın sizde paylaşın ; Yeni Yazı Ekle

1, Mart, 2015 Duyurular kategorisinde isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  yazıldı

2 Yorum

5ml0ixlvky9gu5r1e1
 
<a href="http://google.us">google</a>
 
<a href=http://google.us>google</a>
 
7btwivg84e8lls1ja9
fu4ydmnr7dz484ifj3
 
<a href="http://google.us">google</a>
 
<a href=http://google.us>google</a>
 
nolz9kdtlgmzmbii9i
...