Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Sunucu taşıma ve güncelleştirme

88 İnceleme
Merhaba sevgili üye ve kullanıcılarımız;

Sizlerin ve bizlerin daha hızlı hizmet alabilmesi için daha hızlı ve daha işlevsel bir sunucu almaya karar verdik ve sitemizi 09.02.16 tarihi itibarı ile taşımaya başladık. Tahminimizce 2-3 gün sürecek olan bu taşıma işlemi sırasında bakım sebebi ile kapalıdır uyarısını görmeniz olağandır.

Hazır sitemizi taşırken bir kaç güncelleme, sistem tabanında güncelleme ve güvenlik entegreleri üzerine de çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

Durum itibarı ile zaman zaman farklı hatalar almanız muhtemeldir. Aldığınız hatalar durmadan devam ediyorsa lütfen bize iletişim modülü yolu ile bildirin. Bu sayede daha hızlı müdahale edebiliriz.

Güncellemeler içerisinde bir kaç özelliği de sitemizden kaldırmış bulunmaktayız. Her ne kadar çok sevsek de şu an için tabela sistemimizi sitemizden belirli bir süreliğine bakımını yapmak için kaldırdık. Aşırı bir yük bindirmesi ve yavaşlatması gibi yan etkilerinden kurtulduğumuz zaman tekrardan işleme koyacağız.

Şu an için yeni sunucumuz ile beraber sitemizin %18 daha hızlı bir hale geldiğini belirtmek isterim.
10, Şubat, 2016 Duyurular kategorisinde isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  yazıldı

2 Yorum

tjkts4la7on4o7nxa9
 
<a href="http://google.us">google</a>
 
<a href=http://google.us>google</a>
 
u6gn9ffktmtwprkwbp
96llpsasa8wv3skoe7
 
<a href="http://baidu.com/">baidu</a>
 
<a href=http://baidu.com/>baidu</a>
 
6efnkabirkf279u0fx
...