Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bildirim uyarılarımız aktif edildi!

134 İnceleme

Sizden gelen e mailler, öneriler ve şikayetler doğrultusunda daha önce sadece e mail ile gelen özel mesajlar bölümümüzü bir araya toplayarak gelen ve giden kutusu şeklinde değiştirmiştik. Fakat favorilere ekle ve takip et özelliğimizin de yeterli olmadığını söyleyen kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda toplu şekilde bildirim uyarı bölümümüzü aktif ederek devreye sokmuş bulunmaktayız.

Bildirim uyarıları bölümümüz ilk ayarlar itibarı ile inaktif pozisyondadır. Sebebi ise kullanıcılarımızın cevaplar, sorular ve puan almaları durumunda durmadan gelen bildirimlerden rahatsız olabileceğini düşündüğümüz için istedikleri uyarıları kendilerince seçerek aktif etmelerini istedik. Bu yüzden bildirim uyarılarını kullanabilmek için öncelikle ayarlar bölümüne girerek istediğiniz bildirimleri seçmelisiniz.

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz ?

Öncelikle sitemize kendi kullanıcı adınız ile giriş yaptıktan sonra, sitenin hemen en üst sol kısmında bulunan kullanıcı adınızın yanında bulunan iki adet bildirim bulutundan herhangi birine tıklayın.

Tıkladığınızda açılan pencerenin üst sağ kısmında bir dişli resmi göreceksiniz. Bu dişli resmine tıkladığınız zaman bildirim ayarları bölümüne yönlendirileceksiniz. Bu bölümden ise istediğiniz uyarıları işaretlediğiniz ve daha sonrasında kaydet butonuna bastığınız taktirde artık bu bildirimlerden uyarılara anlık olarak sahip olacaksınız.

Kodlamalarda ufak tefek hatalarımız olabilir. Bunlarda zamanla düzeltilecektir..

Bildirim bölümümüz sitemizin sadece soru cevap bölümü için geçerlidir, blog ( Kalem sizde! ) bölümünü kapsamamaktadır!

26, Şubat, 2015 Duyurular kategorisinde isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  yazıldı

6 Yorum

Evet 2 gün önce bu yazının alt kısmına da küçük bir uyarı eklemiştim. Şöyle ki ;

Bildirim bölümümüz sitemizin sadece soru cevap bölümü için geçerlidir, blog ( Kalem sizde! ) bölümünü kapsamamaktadır!

Çünkü blog bölümümüz ile soru cevap bölümümüz tamamen ayrı ve farklı sistemlerdir.
Pardon admin orayı fark etmemişim
Estafurullah sizden önce bir mail gelmişti, o an eklemeyi unuttuğumu fark ettim. Yeni eklediğim bir uyarı sayılır..
Admin iyi günler bilgin olsun diye söylüyorum bildirim ayarlarında sorun var galiba çünkü mail e bildirim gelmiyor son birkaç gündür
Şu an için sorun yok gibi görünüyor fakat yine test edelim. Bildirim için teşekkürler.
...