Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

"Drew: Film Posterlerinin Arkasındaki Adam" Belgeseli

445 İnceleme

Drew: Film Posterlerinin Arkasındaki Adam - Drew: The Man Behind the Poster

Belgeselde George Lucas, Michael J Fox gibi kişilerin ağzından Drew Struzan'un yaratıcılığını ve işlerini görüyoruz. Senaryoyu çok iyi anladığı için, çizdiği posterlerin tüm içeriği tek bir resim karesinde yansıtabilmesini övüyorlardı. Hatta o kadar iyi ki, bazen senaryoyu yönetmenden falan daha iyi anlayabiliyordu. Ekdeki film için, afişine bakınca bu filme gitmek istiyoruz ama film bu posterdeki film deği; Drew afişiyle yüksek bir beklenti oluşturuyor bu film için, hala bu filmin bu posteri yansıtacak şekilde çekilmesini bekliyorum diyordu bir oyuncu:)

Diğer bir detayda, Geleceğe Dönüş 2'nin posterini hazırlamak için iki başrolle foto çekimleri yapmış ve o fotoğrafları baz alarak çizimini oluşturmuş. Yani efsanevi Geleceğe Dönüş posterleri de onun dizaynı. 

   

27, Temmuz, 2015 Sinema kategorisinde RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  yazıldı

5 Yorum

Özellikle büyük yapımların kamera arkalarını ve ortamlarını her zaman için merak etmişimdir. Kamera arkası derken çekim hatalarını falan kastetmiyorum tabi ki. Nasıl bir hava yaratılıyor, gerçeklik ne denli yaşanabiliyor bunlar.. Kısacası izlediğimizden çok öncesine dayanan bu hazırlıklar aslında her şeyi birleştiren bir olay. Eh eskiden youtube falan yokken film afişlerinin meşhur olduğu dönemlerde de gerçekten tablo değerinde çalışmalar yapıldığını duymuştum.

Ama meşur birine denk gelmemiştim yada sizin yazınızda bahsettiğiniz kadar işi özümseyen ve hatta oyuncu ve yönetmenlerin bile " onun çizdiği gibi çeker umarım " dercesine başarılı birinin adını hiç duymamıştım. Bu aralar farklı bir şeyler arıyordum bu çok iyi oldu. Teşekkürler
Harika! İlgini çekmesine sevindim Gözümü kırpmadan seyrettim. Sanatı ayrı adamın başarı hikayesi ayrı güzel; dediğin gibi o işin mutfağını görme hissi de. Sihrin nasıl yapıldığını seyretmek gibi. İzleyince yorumlarını da yaz lütfen. İyi seyirler...
Fragmanını izledim şimdi. Oyuncuların yorumları gerçekten dikkat çekici. Adamlar hala bu posterdeki filmin çekilmesini istiyorum ve izlemek istiyorum diyor. Bunu diyen adamda o filmde zaten oynayan biri :)

Dikkat çekici.. Uygun bir zamanda izlenme listemin üst sıralarına alıyorum.
Super! Yorumlarını bekliyorum.

Not: Thomas Jane o filmde yokmuş. Ana karakter Dolph Lundgren, diğer rollerde de yok Thomas.
wh0cd34635 <a href=http://buyvardenafil.us.org/>cheap vardenafil</a>
...