Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Fettah Can Konseri – Jolly Joker Antalya

18 İnceleme

Evet bu sefer sizlerle gittiğim ve gayet güzel eğlendiğim bir konserden bahsetmek istiyorum. 21 mart olan doğum günümde arkadaşlarımın yaptığı çok güzel bir süpriz ile haberimin bile olmadığı fettah can konserine gittik. Jolly Joker Antalya da idi konser.

Burada eklemek istediğim bir nokta var. Biletlerimizin vip olmasına karşın ve daha önce arayıp rezervasyonda yaptırmamıza rağmen içeri girdiğimizde sarı saçlı suratsız bir hatunun bize gelip 2 saat öncesinden gelmediğiniz için yeriniz başkasına verildi demesi beni öyle böyle değil çok fena ifrit etti! Hem vip bilet alıyorsun hem rezervasyonunu da yaptırıyorsun üstüne üstük konser saatinden önce geliyorsun ama bir de nasıl oluyorsa o saatten de 2 saat önce gelmeliymişiz..

Neyse tadımızı bozmayalım dedik ve olay çıkartmadan biraz arkalara geçtik. Jolly jokerin ortamı gerçekten güzel o sarışın hatunu saymazsak. çok geniş bir alan değil. en arkada dahi olsanız sahneyi ve üzerindekileri çok net ve yakından görebiliyorsunuz. Tıklım tıklım bir yer değil yani. Fettah can 15 dakikalık bir gecikme ile ki ben buna gecikme dahi demem direk sahneye fırladı ve başladı söylemeye. Enerjisi gayet yerindeydi. Kendi şarkıları dışında kendi yazdığı fakat başka sanatçıların albümlerinde olan şarkıları da söyledi.

Kendi çektiğim kısa videolardan birini sizlerle paylaşmak isterim ;

Hatta buda benim yazdığım bir şarkı diyip başladığı bir çok şarkıda ağzımız açık kaldı diyebilirim. Buda mı senindi ya.. cümlesini hiçte az söylemedik gerçekten!
Örneğin : Zeynep Casalini nin duvar şarkısı da fettah canın yazdığı bir şarkıymış..

Çektiğim kısa videolardan bir tanesini daha paylaşayım bu arada :)

Dediğim gibi enerji aman aman düşmedi. Ama beklediğim kadarda coşturmadı derken konserin sonuna doğru hem kendisi hemde şarkılar hareketlenince herkes bi ortalara döküldü :) Gerçi oda son 3 şarkıya tekabül ediyordu ki fazla uzun sürmedi. 23:15 de başlayan konser 02:30 da bitti. Gayet doyurucu idi bana göre. Orkestra hadi çalalım da gidelim modunda değil enerjik ve oynaktı :) Özellikle klarnet çalan elemanın solosuna bittim! Kendisini de buradan tekrardan tebrik ediyorum. Konser sonunda hem orkestra hem de Fettah can direk kaçıp arazi olmadılar. Sohbet ettik fotoğraf çektirdik.. Düşünün aslında konser salonunun ne kadar küçük bir yer olduğunu :)

Kısacası güzel bir konserdi ve doyurucu idi..

27, Temmuz, 2015 Müzik kategorisinde Aysun (721 puan) tarafından  yazıldı
...