Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

film müzikleri

31 İnceleme
hangi tür veya tarzda film izlerseniz izleyin izlediğiniz her filmde en akılda kalıcı olay filmin müzikleridir.bir film nekadar iyi olursa olsun izleyicisini havay sokan bir melodi barındırmadı etkisinden az da olsa kaybedecektir.bunun en güzel örneği spaghetti westernlerde görebiliriz.belki bir çoğu vasat yapımlardır ama gel görki o akılda kalıcı müzikleri  izleyicisini etkilemeye yetiyor.

beni en çok etkileyen film müzği loves brother adlı filmin açılış müziğidir.film çokda matah sayılmaz sırf müziği dinlemek için delarca açılış introsunu izlemişliğim vardır.sergio leonenin dolar serisini izlemeyen pek yoktur spaghetti westernin yapı taşlarındandır filme bir itirazım yok herşeyiyle mükemmel yapımlardır,ama o efsane müzikleri varya özelliklede iyi,kötü,çirkin adlı filmin müzikleri .kovboy kültürüyle böyle özdeşleşen bir müzik daha olamaz diyorum.sokakta,pazarda rastgele birine dinletsenizaa bu kovboy müziği değilmi der.

dediğim gibi bazı film müzikleri filmin kendisinden çok konuşulur kimi zaman kendi müzğinin gölgesi altında kaldıkları bile olur spaghetti westernler bunun en bariz örneğidir.
21, Mart, 2015 Müzik kategorisinde django (2,750 puan) tarafından  yazıldı
21, Mart, 2015 django tarafından düzenlendi
...