Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Ödüllendirmeler Ve Cezalar

128 İnceleme

Normal şartlar altında üyelerimizin veya kullanıcılarımızın rencide olmaması açısından cezalandırmalar ve uyarıları eklememe kararı almıştık. Fakat Hem sistem hemde bizim tarafımızdan gönderilen uyarılar karşısında hala bu tip davranışlara devam eden kullanıcılarımızın ifşasına karar verdik. Bunun sebeplerinden birisi ise gelen maillerde sorulan verilen ekstra ödül puanları yada ceza puanları karşısında doğru cevap sayısı + oy sayısı ve - oy sayısının toplamı sonucunun bazı kullanıcılarımız da neden eksik yada fazla çıktığını durumu sorusudur. Bu şekilde sebeplerini de öğrenmiş olacaksınız. Maksadımız ayrıca bu yolla kafanızdaki soru işaretlerini de cevaplamak, şeffaflık sözümüzü de yerine getirmek ve sizlerinde genel bir bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Bu bölümümüzde banlanan ( engellenen ) ceza alan ve ödüllendirilen kullanıcılarımızın isimlerine ve sebeplerine ulaşabilirsiniz.

Bu konu tamamı ile bilgilendirme amaçlıdır! Tabi bu konu ile alakadar soru, sorun veya görüşlerinizi konu altından yorum olarak aktarabilirsiniz. Fakat kişilerin adını vererek yada ima ederek tartışma başlatmak, herkese açık bir konuda ikili laf dalaşına girme gibi durumlarda ekstra cezai işlem uygulanacaktır!

Banlanan üyeler bölümünde sadece cezai işlem sonucunda üyeliği banlanan üyeler yer almaktadır herkes değil. Kısacası kendi isteği ile banlanan yada sahte mail ile üye olduğu için banlanan yada benzeri sebepler ile banlanan üyelerin isimleri yer almayacaktır.

Ödüllendirilen Üyelerimiz

Desmond : 16.03.2015 tarihinde yazmış olduğu blog yazısı yönetim tarafından incelenmiş, geniş ve kapsamlı bulunduğu ayrıca başka bir yerden çalıntı olmadığı görülmüş, Emekleri karşılığında +40 puan hediye edilmiştir.

Django : 02.03.2015 tarihinde yazmış olduğu blog yazısı yönetim tarafından incelenmiş, geniş ve kapsamlı bulunduğu ayrıca başka bir yerden çalıntı olmadığı görülmüş, Emekleri karşılığında +40 puan hediye edilmiştir.

Filmizleyicisi : 13.01.2015 tarihinde gece 3 de neredeyse aynı anda sorulan 4 soruya saniyeler içerisinde doğru cevap verdiği için yönetim tarafından ekstra +50 puan hediye edilmiştir. Bu başarı ve performansını ayrıca ve yeniden tebrik ediyoruz.

Cezalandırılan Üyelerimiz

jhonny_cage : 21.03.2015 tarihinde,bu tarihten önce kendisine sistem tarafından gönderilen + ve - oylar vererek puan sistemini manipüle etme çabasına dair uyarı mesajlarını kâle almamış ve bu işleme devam etmiştir. Bunun sonucunda -500 puan cezasına çarptırılmıştır.

Banlanan ( Engellenen ) Üyelerimiz

..

21, Mart, 2015 Duyurular kategorisinde isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  yazıldı
...