Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Filmizleyicisi kullanıcısı için yazılan duvar yazıları

Lütfen giriş yapın veya üye olun
İnanılmaz,yıllardır kardeşimle beraber bu filmi konuşurduk gördüğüm herkesten soruyordum ama bu filmin ismini bileni veya izlemiş olanı bulamıyordum .yardım için teşekkürler.
10 ay önce Muhsin.neccari tarafından 
5 Mahkum Diri Diri Topraga Gömülüyor . Ve Asvalt İle Üstünden Geçiliyor . Yıllar Sonra Uyanıyorlar Oglu Geliyor Oglunu Mahkumlardan Biri Tanıyor

Buna Bi Bak
4, Mayıs, 2015 Apocan tarafından 
Kitap veya edebi eserler ile ilgili sorular bir müzik, bir film gibi aranıp da bulunabilecek kolay şeyler değildir. Gerçekten kültür gerektiren bir birikimdir. Bu sebeple Filmizleyicisi isimli üyemize ekstradan 40 puan daha yönetim tarafından hediye ediyoruz.
4, Mayıs, 2015 isminiunuttum.com tarafından 
Bu adama sadece yuh diyorum. 1940 yapımı bir filmi tek cevapta nereden bildin ? Hayır oturup 1940 yapımı filmi mi izledin :D Helal olsun ya.. Hani film kültürünü geçtim nasıl hatırlıyorsun bu kadar şeyi..
2, Mart, 2015 Özer tarafından 
benim şu çok önceleri  sormuş olduğun  cevabı bulunamayan bir sorumlada bir ilgilenivesen sen bulamazsan başkada bulan çıkmaz sanırım.altı yada yediyıl kadar önce izlediğim bir film.adı altında başlık atmışım bakabilirsin.
2, Mart, 2015 django tarafından 
valla arkadaşın dediği gibi helal olsun sana. yıllardır aradığım 2 filmden birisini 1 sata içinde buldun. bir diğrinide bulursan çok sevinirim http://www.isminiunuttum.com/15414/cok-eski-bir-bilm-kurgu-filmi-ariyorum
2, Mart, 2015 kayaa tarafından 
helal olsun, başkada diyilecek laf bulamıyorum
19, Şubat, 2015 django tarafından 
Dostum süpersin. Kaç gündür kafamın içindeydi. Çok saol...
7, Şubat, 2015 Joker61 tarafından 
Hangi film sorusunun doğru cevabına baksam altından Filmizleyicisi çıkıyor. Helal olsundan başka birşey diyemiyorum..
21, Ocak, 2015 Aysun tarafından 
20 dakika içerisinde 4 soruyu doğru cevaplayıp 1 sorunun ise soruyu soran kullanıcının doğrulaması için beklediğini varsayarsak 50 puanda bizden size hediye. Tebrik ediyoruz!
14, Ocak, 2015 isminiunuttum.com tarafından 
...