Youtube’da İngilizce Bir Aşk Şarkısı ve İllüstrasyon Klibi

Nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama deneyeceğim.

Şarkı, popüler olmayan alternatif sayılabilecek çok soft bir aşk şarkısı. Sözlerini hatırlayamıyorum maalesef ama nakaratında “Sen benim  kalbimsin  bla bla” gibi iç organlardan birini refere eden bir cümle vardı.

Akılda daha kalıcı olan klibi bence. Öncelikle klipte düz bir zemin üzerinde illüstrasyonlar geçiyor (özellikle aksiyon filmlerinin end title’larında bir isim çizgiye dönüşür ve başka bir isim olur falan ya; hatırlayamadım adını onun, o tarzda işte).

İki boyutlu, gayet renkli  ve biraz absürt olan bu illüstrasyonlardan hatırladıklarım; Çıplak bir erkek ve çıplak bir kadın yatakta (ya kalp şeklinde ya da normal yatak)  yatıyorlar, bu nakarat kısımlarında görünüyor ve bir de yeşil bir timsah  belirip duruyor.

Bu verilerle arama yapmak mümkün değil biliyorum, belki daha önceden izleyen vardır diye bir umut yazdım.

Dikkatli Şubat 20, 2021 Kategori » Müzik.
2 Cevap

‘…nakaratında “Sen benim  kalbimsin  bla bla” gibi iç organlardan birini refere eden bir cümle vardı.’    

😀 😀 😀

Yani şarkıda geçen iç organ, kalp değil de dalak veya safra kesesi de olabilir diyorsunuz? 😛


Video klipten yola çıkarak sorulan çok şarkı oldu ancak klip içerikleriyle ilgili bir veritabanı veya arşiv sitesi olmadığı için maalesef bu soruların çoğu cevapsız kaldı.

Böyle bir site yapılsa, sanırım çok tutardı.

Ayaklı Ansiklopedi Şubat 21, 2021 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Şaka değil cidden dalak veya ciğer çıkabilir o kelime. Şansımı deneyeyim dedim tabi ki anahtar kelimelerle aranacak bişey değil bu, baktim bütün sorulara cevap buldum bide bunu deneyeyim dedim. 😅😅😅 Buradan herkese mail adreslerine ve YouTube hesaplarına mukayyet olmalarını tavsiye ediyorum zira yıllarım gitti benim bu şekilde 🤦

Dikkatli Şubat 21, 2021 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabın