Ölen kişilerin hafızalarına girip nasıl öldüğünü, ne sakladıklarını buluyolardı

Doğru Cevap Bulundu

Sabahtan beri hatırlayamıyorum!

Bir dizi vardı ölen kişilerin hafızalarına girip nasıl öldüğünü ne sakladıklarını buluyolardı. Başrolde sarışın bi kız vardı duygusuzdu biraz. Gizli bir şekilde çalışıyolardı. Kız en son annesinin hafızasına ışınlandı annesini geri döndürdü hafıza kaybı yaşamış gibi yapıyodu çıldırıcam bulabilirmisiniz??

Bir kedim bile yok! Nisan 28, 2020 Kategori » Dizi.
3 Cevap
Cevaplandı

Stitchers TV Series 2015 bu muydu?Hiç beğenmemiştim 🙂

Bilgili Nisan 29, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Stitchers Dizisi Konusu

Kirsten Clark, devlet için çalışmakta olan gizli bir ajan ve özel yetenekleri sayesinde yeni ölmüş olan insanların hafızalarına girebilmektedir. Kristen, sahip olduğu bu özel yetenek ile anıları ile nasıl öldüklerine dair bilgiler edinmesiyle cinayetleri gün yüzüne çıkartılamamış ilginç olayları çözmektedir.

Bilgili Nisan 29, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

#narmanson’ın cevabı doğru, onayladım.

Stitchers Türkçeye bire bir çevrilince biraz komik bir sonuç ortaya çıkıyor: Dikiciler / Dikişçiler veya Ciltleyiciler 🙂

narmanson’ın da yazdığı gibi pek izlenecek bir dizi değil maalesef.

IMDB ve Ekşisözlük’de yorumlar genelde benzer şekilde; fikir güzel ama oyunculuk, efektler, senaryo ve genel olarak yapım tırışkadan.


Stitchers  | TV Series (2015– ) 1h | Crime, Drama, Sci-Fi | TV Series (2015– ) Summary: A young woman is recruited into a secret government agency to be "stitched" into the minds of the recently deceased, using their memories to investigate murders.
Languages: English

Ordinaryüs Nisan 29, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabın