Film arıyorum Korku-Gerilim türünde-Katil kovalıyor

televizyonda izlemiştim bunu. bir kız başka bir okula geçiş yapıyordu onu filmin başında yere yatırıp, üstüne bira döküyorlardı , kızın adı donnie idi. sonra bu kızı birisi kaçıyordu , sonra bunu yolda ağzı bantlı şekilde minübüsün içinde görüyorlardı , minübüsü takip ediyorlardı. 3 erkek 2 kız vardı filmde. sarışın kız ve sevgilisi motel odasında sevişeceklerken şapkalı birisi geliyor, kızı öpmeye başlıyor sonra yakınlaşınca kız bunun sevgilisi olmadığını anlıyor ve kaçıyor. ormanlık bir alana giriyorlar 3 erkek 2 kız , katil bunları kovalıyor. sarışın kız ve sevgilisini öldürüyor katil. donnie , 1 erkek ve o erkeğin kuzeni mi ne kalıyordu. katilden kaçarken uçurumdan , şelaleye atlıyorlardı. sonra bir dağ evine sığınıyorlardı ve kurumak için kıyafetlerini çıkarıp 3 kişi aynı yatakta birbirine sarılarak uyuyordu. sonra bu katil bunları kovalıyordu falan ama en son kim hayatta kalıyordu hatırlamıyorum hiç.

bu filmin adını hatırlayamıyorum lütfen yardım edin daha çok detayda verebilirim, yıllar önce kanal d’de mi ne izledim ama adını unuttum. başroldeki kızın adı Donnie idi yazılışı böyleyse.

Bir kedim bile yok! Mart 12, 2020 sordu. Kategori » Film.
2 Cevap
Cevabı/Cevapları okuyabilmek için
Lütfen reklam engelleyicinizi duraklatın
veya
isminiunuttum.com`u beyaz listeye ekleyerek sitemize destek olun.
Teşekkürler.

Site üyelerinden herhangi bir cevap gelmediğine göre, biraz daha detay vermeniz yardımcı olabilir.

Ordinaryüs Mart 18, 2020 cevapladı.

başrolde siyah saçlı , siyah ojeli donnie adında bir kız vardı. bu kızı bir şekilde bir manyak kaçırıyordu minibüsün bagajında ağzı bantlı , elleri ve ayakları bağlanmış şekilde. sonra okul tanışma partisinde tanıştığı bir erkek ve kuzeni var oda erkek. onlardan biri onu trafik lambarında durduğu zaman görüyordu camdan, heryeri bağlı şekilde. sonra minübüsü takip ediyorlardı ve onu götürdüğü yerden kaçırıyorlardı.  bir şekilde dağa çıkıyorlardı ve dağda kovalamaca başlıyordu bu . 3 erkek 2 kız toplamda bunlar , katil bunları kovalıyor. teker teker öldürüyor hepsini. önce sarışın kızı öldürüyordu sanırım. sonra bu sarışın kızın sevgilisini öldürüyordu. bunlar şelaleden aşağı atlıyorlardı 3 kişi , ıslandıkları için bir dağ evine sığınıyorlardı. yer yatağında 3 kişi birlikte yatarak kıyafetleri olmadan ısınmaya çalışıyorlardı 2 erkek 1 kız olarak. filmin sonunda donnie isimli kız sağ kalıyordu sanki diğer herkes ölüyordu onu tam hatırlayamıyorum. filmin hikayesi 3 erkek 2 kız olan 5 genç , bir psikopat tarafından öldürülmeye çalışılıyor. bu psikopat donnie isimli kızı kaçırıyor ama nedeni belli değil. bu 4 kişide onu kurtarmaya çalıştığı için hepsini öldürmeye çalışıyordu. bu adam bir sahnede donnie , sarışın kız ve sevgilisinide yakalıyordu sanki ve minibüsün bagajına aynı şekilde bağlayarak koyuyordu. sonra jilet çıkarıyordu bunlardan biri ve ipleri kesip kurtuluyorlardı. ama filmin sonunda donnie hariç hepsi ölüyordu diye hatırlıyorum. donnie , sarışın okulun güzel kızı , sarışın kızın sevgilisi yakışıklı,kaslı , sporcu birşeydi , biri daha vardı esmer yakışıklı , kaslı erkek bide onun kuzeni vardı gözlüklü , cılız , inek tipli biri. abi filmi komple yazdım bilen bilir zaten . 😀 adını unuttum hatırlayamıyorum ama filmi nerdeyse tamamen hatırlıyorum. bu sarışın kızın üstünde jartiyer takım olarak vardı , sevgilisi okul takımı şapkası ve hoodiesi. katil bunları arbaletle kovalayıp vuruyordu diye hatırlıyorum bu arada.

 

film 2005-2015 arası yapımdır büyük olasılıkla 2010-2012 hatta.

Bir kedim bile yok! Mart 20, 2020 cevapladı.

Cevabın