Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Son Duyurular

Duyuru sayfamız gelişen olaylara, sitenin gidişatına, yeniliklere göre devamlı güncellenecektir. Lütfen duyuru sayfamızı ziyaret ederek sitenin gidişatından ve güncellemelerden haberdar olun!

Devamlı Güncellenen Duyurularımız;

Puanlama sistemi güncelleştirilmiştir. Yeni puan sistemi bu şekildedir. Puanlama sistemi değiştiği için tüm üyelerin puanları otomatik arttırılmıştır Örnek Resim Sunucu taşıma ve güncelleştirme işlemi hakkında ki yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

- Belirli bir süreliğine tabela bölümümüz bakım amacı ile kaldırılmıştır.

- Sitemizde Knight online, Metin 2 gibi online oyun videolarında yer alan müziklerin sorulması yasaklanmıştır.

- Üyelerimizin isteği üzerine bildirim bölümümüzü tamamlamış bulunmaktayız. Nasıl kullanacağınız hakkında bilgi almak için lütfen Bildirim Uyarıları Yazımızı inceleyin.

Sabit Ve Önemli Duyurularımız;

- Lütfen daha önce sorduğunuz sorulara verilen cevaplara doğrulama işlemi yapın ki, sizin için zamanından feragat edip cevap arayan üyelerimiz emeklerinin karşılığını bulsun..

- Sorularınızı yazarken lütfen Türkçemizi güzel kullanalım. Unutmayın ki siz ne kadar düzgün bir Türkçe kullanır ve ne kadar detaylı olarak sorunuzu yazarsanız, sorunuzu bulmamız ve sizlerin cevaplarınıza ulaşmanız o kadar kolay ve kısa zamanda olacaktır. Bunun için lütfen aradığınızı daha hızlı bulabilmek için isimli açıklamamızı okuyun..

- İsminiUnuttum.Com Sosyal Medya Sayfalarımızın Listesi ne buradan ulaşabilrisiniz.
...