Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Son Duyurular

Duyuru sayfamız gelişen olaylara, sitenin gidişatına, yeniliklere göre devamlı güncellenecektir. Lütfen duyuru sayfamızı ziyaret ederek sitenin gidişatından ve güncellemelerden haberdar olun!

Devamlı Güncellenen Duyurularımız;

Puanlama sistemi güncelleştirilmiştir. Yeni puan sistemi bu şekildedir. Puanlama sistemi değiştiği için tüm üyelerin puanları otomatik arttırılmıştır Örnek Resim Sunucu taşıma ve güncelleştirme işlemi hakkında ki yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

- Belirli bir süreliğine tabela bölümümüz bakım amacı ile kaldırılmıştır.

- Sitemizde Knight online, Metin 2 gibi online oyun videolarında yer alan müziklerin sorulması yasaklanmıştır.

- Üyelerimizin isteği üzerine bildirim bölümümüzü tamamlamış bulunmaktayız. Nasıl kullanacağınız hakkında bilgi almak için lütfen Bildirim Uyarıları Yazımızı inceleyin.

Sabit Ve Önemli Duyurularımız;

- Lütfen daha önce sorduğunuz sorulara verilen cevaplara doğrulama işlemi yapın ki, sizin için zamanından feragat edip cevap arayan üyelerimiz emeklerinin karşılığını bulsun..

- Sorularınızı yazarken lütfen Türkçemizi güzel kullanalım. Unutmayın ki siz ne kadar düzgün bir Türkçe kullanır ve ne kadar detaylı olarak sorunuzu yazarsanız, sorunuzu bulmamız ve sizlerin cevaplarınıza ulaşmanız o kadar kolay ve kısa zamanda olacaktır. Bunun için lütfen aradığınızı daha hızlı bulabilmek için isimli açıklamamızı okuyun..

- İsminiUnuttum.Com Sosyal Medya Sayfalarımızın Listesi ne buradan ulaşabilrisiniz.
...