RE: Star Wars sevenler mutlaka izlemeli – The Mandalorian

The Mandalorian  | TV Series (2019– ) 30min | Action, Adventure, Sci-Fi | TV Series (2019– ) Summary: The travels of a lone bounty hunter in the outer reaches of the galaxy, far from the authority of the New Republic.
Countries: USALanguages: English

Bir Star Wars hayranı olarak, Disney’in gereksiz diyaloglarla ve olur olmadık yerde abartılı CGI kullanmasıyla biraz sulandırmaya başladığı serinin son filmlerinden, açıkcası pek hoşlanmamıştım.
Ancak Disney firması bu sefer farklı yönetmenlerle, daha düzgün bir senaryo ile ve inanılmaz gerçekçilik katan yeni teknolojilerle, “The Mandalorian” dizisini çok çekici hale getirmiş.
Ayrıca büyük Jedi üstadı Yoda ile ilgili sürpriz konu izleyicileri şaşırtırken, 1977’de çevrilmeye başlanan ilk Star Wars serisinde kullanılan eski efektlerin bazılarını nostalji yaşatmak için 2019 yapımı bu dizide kullanmaları da hoş bir jest olmuş.

Filmde kullanılan Stagecraft ve Unreal Engine teknolojileri bu videoda kısaca anlatılmış (İngilizce) :

Şu anda sadece Disney+ (https://www.disneyplus.com/)’dan online izleyebileceğiniz (maalesef henüz Türkiye servisi yok) veya Torrent’ten indirebileceğiniz bu diziyi bilim kurgu severlere ve Yıldız Savaşları hayranlarına kesinlikle tavsiye ederim.
Corona’dan dolayı sokağa çıkmanın pek mümkün olmadığı, evlere kapandığımız bugünlerde önerebileceğim tam seyirlik bir dizi.
  • Disney’in yeni çektiği film ve dizilerin gösterim hakkını en büyük rakibi Netflix’e satma veya kiralamaya pek yanaşmamasından dolayı, bu dizinin Netflix’e gelmesini bekleyenler sanırım daha uzun süre beklemek zorunda kalacaklar.

  • Bu film/diziyle ilgili eklemek istediğiniz yorumlarınız varsa cevap olarak yazabilirsiniz…

 

Admin Ordinaryüs Nisan 23, 2020 Kategori » Film-Dizi Tavsiye.
10Cevap

The Man Who Saved The World 1982

Dikkatli Mayıs 4, 2020 Cevaplandı.

Cevabınız