RE: Ortaçag da geçen yabanci komedi filmi

Bu filmi Ben 2009 yilinda izlemisdim. O zamanlar Bende bir sürü dublajli Korsan film cdleri vardi. film nerden geldigi belli olmayan kimsesiz bir bebegin sepetle gölden gelmesiyle baslar, bebek kafasini sepetten çikarmak isterken kafasi agacin dalina çarpar ve bunu fark eden keskin kiliçli adam bebegi sepetten çikarip eline alir ve bebek adamin yüzüne kusar. bu adam bebege oglu gibi bakmaya baslar ama adamin henüz fark etmedigi bir sey vardir, bu bebegin dogustan gelme bir gücü var ve bebek büyüyüp genc bir adam olunca bu daha da fark edilmeye basladi. yani ortaçagda bir genc düsünün tek darbeyle tahtadan evi yikabiliyor ve hayvanlarla konusabiliyor artik bas röldeki genci tanimis oldunuz ve bu gencin beyaz domuz arkadasi vardir, filmin kapaginda da beraber resmi vardir. bu gencde a$ik olma istegi vardir, tahtaya sarisin bir kiz resmi çizer ve o gece kizin gerçek oldugunu hayal eder. nasil oldugunu hatirlamiyorum ama bu genc sarisin bir prensese a$ik olur ve bir süre sonra prensesin yasadigi krallikta savasarak qalib gelir. prenses bir çok kez genci durdurmaya çalisada her zaman basarisiz olur ve filmin sonunda prenses genci kullanarak ejderha yumurtasini ister ama hersey prensesin planladigi gibi gitmez, yavru ejderha yumurtadan çikip prensese alev püskürür ve yuvasina döner gençde artik prensesi unutup krallikta çalisan bir kadina a$ik olur son

ANGIR_TAYKIR Dikkatli Mart 5, 2020 sordu. Kategori » Film.
7 Cevaplar

IMDB gelişmiş aramalarda, farklı anahtar kelimeler ve farklı kriterle arattırınca 10 değil 100’den fazla film sonucu çıkıyor ancak özellikle sizin tasvir ettiğiniz şekilde, film afişinde bir genç ve domuza rastlamadım.

Tabii arada afişi bulunmayan bazı filmler mevcut. Bir ihtimal de, bu filmin imdb kaydının bulunmaması olabilir. Sonuçta gelmiş geçmiş bütün filmler imdb’de kayıtlı değil.

 

Arama örnekleri :

Genre: comedy +  Keyword: medieval

Genre: comedy +  Keyword: middle-ages

Genre: comedy +  Keyword: historical

Genre: comedy +  Keyword: archaic

 

Belki ortaçağ ile ilgili herhangi bir anahtar kelime geçmiyor olabilir diye bu şekilde de arattım:

Genre: comedy +  Keyword: princess + Release Date : 1980 – 2009

Genre:  comedy (-animation)  +  Keyword: pig + Release Date : 1980 – 2009

 

Aramaların genel toplamında 500’den fazla sonuç olmasına rağmen tarif ettiğinize benzer film yoktu.

 

Neyse, belki ziyaretçilerden sizin filmi bilen biri çıkabilir.

Ordinaryüs Mart 6, 2020 cevapladı.

Cevabın