RE: Hile yapmanın yanlış bir şey olduğunu gösteren çizgi film-2005 civarı

Cevaplandı

Yanlış hatırlamıyorsam filmin süresi yarım saat falandı ve izlerken bir çizgi dizinin bölümü kadar kısa geliyordu.

Çizgi film, bir tilki ile bir kuşun kavgasını anlatıyordu. Kuşun hangi türden olduğunu hatırlamıyorum. Boynunda kolyesi vardı ve adada yaşıyordu.

Tilkiyse gemide yaşayan korsandı. Bir gün tilki kuşa savaş acar ve görünmezlik parfümünü kullanarak kuşu yenmeyi düşünür. Nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama parfüm bir şekilde kuşun eline geçer ve tilkinin planları alt üst olur.

BENDEN BA$KA KiMSE YOK Dikkatli Nisan 7, 2020 Kategori » Animasyon.
7Cevap

Cevabı bulunamayan soruların hepsini bir süre sonra otomatik olarak “Cevaplandı” şeklinde işaretlemiyorum, bunu yapmadan önce bazı kriterlere bakıyorum;

  • Sorunun cevabı uzun bir süre bulunamadıysa, ilk önce yeterince açıklama yapılmış mı ona bakıyorum.
  • Ayrıca soruya hiç cevap veren olmuş mu, yani biraz da olsa umut var mı, onu dikkate alıyorum.
  • Eğer açıklama yetersizse soru sahibine uyarı gönderiyorum.
  • Soru sahibinden uzun süre dönüş olmazsa artık sorduğu soruyu takip etmediğini anlıyorum. Siteye son giriş tarihinden de bu kolayca anlaşılıyor.

Eğer soruyu soran kişi, verilen cevapları zahmet edip, arada bir takip etmiyorsa veya ona sorulan soruya cevap vermiyorsa, zaten sorusunun cevaplanıp cevaplanmaması da pek umrunda değil demektir.

Bazı üyeler sorunun sorulduğu gün içinde, hatta 1-2 saat sonra gönderilen cevaplara bile dönüş yapmıyor ve siteye bir daha uğramıyor. Böyle soruları neden başıboş bırakayım? Soru sahibi sorusunun cevabını umursamıyorsa ve zaman ayırıp cevap vermeye çalışanlara saygı göstermiyorsa, ben neden bekleyeyim?

İşte bu gibi durumlarda sorunun neden cevaplanamayacağını açıklayarak, “Cevaplandı” seçeneğini işaretliyorum.

Ordinaryüs Mayıs 12, 2020 Cevaplandı.

Cevabınız