RE: Hile yapmanın yanlış bir şey olduğunu gösteren çizgi film-2005 civarı

Cevaplandı

Yanlış hatırlamıyorsam filmin süresi yarım saat falandı ve izlerken bir çizgi dizinin bölümü kadar kısa geliyordu.

Çizgi film, bir tilki ile bir kuşun kavgasını anlatıyordu. Kuşun hangi türden olduğunu hatırlamıyorum. Boynunda kolyesi vardı ve adada yaşıyordu.

Tilkiyse gemide yaşayan korsandı. Bir gün tilki kuşa savaş acar ve görünmezlik parfümünü kullanarak kuşu yenmeyi düşünür. Nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama parfüm bir şekilde kuşun eline geçer ve tilkinin planları alt üst olur.

BENDEN BA$KA KiMSE YOK Dikkatli Nisan 7, 2020 Kategori » Animasyon.
7Cevap

Bu site sayesinde aradigim iki filmi bulmus oldum ama mesaj kotam bittigi için elestirilerimi buraya yazmak istiyorum

1. Cevabi bulunmayan sorulari neden dogruluyorsunuz? Eski.isminiunuttum sitesindeki adim Eskiged ve bu isimle yillar önce yazilmis bazi sorulari buldum ve yillar sonra da benim sordugum 5 yillik sorularin cevabi bulundu. Bence cevabi bulunmayan sorulari dogrularsaniz insanlar cevabinin bulundugunu düsünür ve soruya tiklamak istemez.

2. Eski.isminiunuttum sitesinde son cevaplanan sorular en üste çikiyordu ve böylelikle insanlar 5 yillik sorularin cevabini bulmus oluyordu. Tamam belki böyle size daha adaletli gelebilir ama bir üye her film için baslik açinca diger üyelerin sorulari kayboluyor ve siteye yeni gelen insanlar o sorulari bulmaya Ü$enebilir çünkü buranin en iyi üyeleri bu
Sitenin en eskilerindendir

Dikkatli Mayıs 11, 2020 Cevaplandı.

Cevabınız