RE: Film arıyorum Korku-Gerilim türünde-Katil kovalıyor

Televizyonda izlemiştim bunu.

Bir kız başka bir okula geçiş yapıyordu. Onu filmin başında yere yatırıp, üstüne bira döküyorlardı, kızın adı Donnie idi. Sonra bu kızı birisi kaçıyordu.

Kızı yolda ağzı bantlı şekilde minibüsün içinde görüyorlardı , minibüsü takip ediyorlardı. 3 erkek ve 2 kız vardı filmde. Sarışın kız ve sevgilisi motel odasında sevişeceklerken şapkalı birisi geliyor, kızı öpmeye başlıyordu. Sonra yakınlaşınca kız bunun sevgilisi olmadığını anlıyor ve kaçıyordu.

3 Erkek 2 kız ormanlık bir alana giriyorlar ve katil bunları kovalıyordu. Sarışın kız ve sevgilisini öldürüyordu.

Donnie , 1 erkek ve o erkeğin kuzeni mi ne kalıyordu. Katilden kaçarken uçurumdan , şelaleye atlıyorlardı. Sonra bir dağ evine sığınıyorlardı ve kurumak için kıyafetlerini çıkarıp 3 kişi aynı yatakta birbirine sarılarak uyuyordu.

Sonra bu katil bunları kovalıyordu falan ama en son kim hayatta kalıyordu hatırlamıyorum hiç.

Bu filmin adını hatırlayamıyorum lütfen yardım edin. Daha çok detay da verebilirim, yıllar önce kanal D’de mi ne izledim ama adını unuttum. Başroldeki kızın adı Donnie idi yazılışı böyleyse.


joseph Acemi Mart 12, 2020 Kategori » Film.
11Cevap

bunların hiç birisi değil malesef. Başrol siyah saçlı ve beyaz tenli bir kız ,adıda Donnie olmalı. belki yazılışı böyle olmayabilir ama. kesinlikle fantastik bir korku filmi değildi. katil bir insandı ve ekstra özellikleri yoktu. elinde bir ara arbalet vardı diye hatırlıyorum ve onunla birini vuruyordu sanki ama yanlış hatırlıyorda olabilirim. 3 erkek 2 kız vardı. kızların birisi sarışın diğeri siyah saçlı. erkeklerden 2 tanesi yakışıklı ve kaslı diğeri gözlüklü ve inek bir tipti ve erkeklerden birinin kuzeniydi sanki. şelaleden 2 erkek 1 kız atlıyordu. siyah saçlı başrol olan , inek olan ve kuzeni. ardından bir dağ evine sığınıp , orada kurulanıyorlardı. 3 kişi beraber ve çıplak şekilde yatıyorlardı ısınmak için. ama popüler bir film olmayabilir çünkü bende çok araştırdım ama bulamadım. daha önce televizyonda izledim bunu. çok eski bir filme benzemiyordu , 2010 falan olabilir.

Acemi Mayıs 23, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız