RE: Bu hangi filmdi ? Partide Kartal Saldırısı

Cevaplandı

Bir grup arkadaş vardı. Bunlar parti gibi bir yerdeydiler festival gibi. Karavana Bir süre sonra büyük bir kartal saldırıyordu bunlar kaçıyordu filan derken kartal yavruları olan bir yere geliyorlardı. Daha sonra kaçarken yumurtaları patlatıyorlardı. Kartal’dan kaçarken kulübe gibi bir yere giriyorlardı orada bir adam öfke adı altında bir deney yapıyordu. Deney yaptığı insanlar mutasyona uğruyorlardı. Bunları da orada deney yapacak gibi bağlıyordu. Film ile hatırladığım detaylar bunlar. Bu filmin adını bilen var mı ?

Açıklama-2:

Bir grup arkadaş, bir parti gecesi mi ne yapmışlar ve eroin gibi bir şeyler içmişler. Dönerken kızlar arabada erkek kavgası yapıyor sonra kaza yapıyorlardı. Ardından onlara kartal saldırıyordu. Sonra kartaldan kaçarken kulübe gibi bir yere giriyorlardı. Orada mutasyon geçirmiş bir tip vardı. İnsan öfkesini kontrol altına alabilmek için deney yapıyormuş. Sonra bunları da denemek için bağlıyordu oraya.

Secilari Bir kedim bile yok! Mart 22, 2020 Kategori » Film.
3Cevap
Cevaplandı

Soruyu soran secilari, bir aydan uzun süredir herhangi bir yorumda bulunmamış ve soruyla ilgili ek bilgi göndermemiştir.
Soruyla ilgili daha fazla ayrıntı vermediği için bu soru cevaplandırılamayacaktır.

Ordinaryüs Mayıs 11, 2020 Cevaplandı.

Cevabınız