RE: Bu filmi bulamıyorum-Kuyuya sepet sarkıtıyorlar mücevher geliyor

Cevaplandı

Bu filmi asla bulamıyorum çocukluğumda aklımda kalan sahne…

Çöl kasabası gibi bir yerde bir kuyu var. Su kuyusu gibi kuyuya ip ile sepet sarkıtıyorlar sepetin içinde de pil koyuyorlar tam hatırlamıyorum elektronik bir eşya ya da geri çektiklerinde altın ve elmasla olarak yukarı çıkartıyorlar. Kuyunun altında olan şey asla gözükmüyor bir nevi görünmez bir varlık gibi. Daha sonra bakıyorlar her gönderdikleri şey altın ve değerli mücevher olarak geri dönüyor kötü roldeki adam bir sepet dolusu pil gönderiyor kuyuya ve tekrar geri çektiğinde parçalanmış halde buluyor ne elmas var ne altın. Sinirlenerek kuyuya silahla iniyor ip sarkıtıp daha sonra kasabanın çocukları ipi çektiklerinde insan giysisi dolusu altınla karşılaşıyorlar.

 

Bu sahne aklımda kalmıştı çocukluğumun filmlerinden sanırım 2000 – 2005 yıllarında izlemiş olabilirim film çok daha eski olabilir ama izlediğimi anımsadığım tarihlerde bunlar. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.


Genjutsuo Bir kedim bile yok! Temmuz 28, 2020 Kategori » Film.
3Cevap
Cevaplandı

Amazing Stories bölümüne benziyor.

S02E09 Thanksgiving

Amazing Stories: Thanksgiving  23min | Adventure, Comedy, Drama | 24 November 1986 Summary: Greedy mean man finds a bottomless hole on his desert property. He concludes that some kind of beings who trade gold for things live down there. His stepdaughter realizes that "hole people" want food, not objects, but the man won't listen.
Languages: English

Bilgili Temmuz 28, 2020 Cevaplandı.
Yorum Ekle

Cevabınız