RE: Bilim kurgu filmi-Devlet insanları kamerayla canlı izleyecek

2016-17-18 yada 2019’da yayınlanan gösterime giren bir bilimkurgu filmi arıyorum. Büyük ihtimalle 2018-2019’da vizyona girmiş olabilir, tam hatırlamıyorum.

Bilinen bir film sitesinde 1-2 sene evvel görmüştüm. Konusu devlet hükümet artık başa çıkamadığı suçlar yüzünden insanları her saniye kamera ile canlı izleyecek. Gerek sabit, gerekse drone şeklinde. Emin olduğum tek bir şey, bunu 2020’de başlayan Netflix dizisi Omniscient ile karıştırmayınız.

adnanbey Acemi 5 gün önce Kategori » Film.
7Cevap

Anon 2018 film bu, anahtar kelime girdim sici-fi yazdım bu çıktı mahremiyet ile ilgili bilim kurgu filmi 2 tane var ötekisini arkadaş yazmış yukarı’da The last days of american crime,1’de dizi var Omniscient 2020. hepsini izleyin imdb puanını takmayın, benim yıllar seneler önce aklıma bu tarz filmler geliyor idi zaten yapmışlar adamlar şimdiler’de de türkiye’de tc kimlik ile internet erişimi muhabbeti çıktı yine, eski’den de çıkmış meclis’te reddedilmiş bana kalırsa çocuk sağlığı bahane bu filmler bunları anlatıyor zaten bazı millet vekilleri çok tehlikeli dedi, ki zaten hacker’lar devlet hukümet bir şeyler yapsa’da siber saldırı yapsak virüs atsak kafasında ciddi bilişim suçları artar önlem alamazlar. not:devlet aklı bilimsel teknik çalır keyfi alem değil.! yanlış anlamayın ben yine’de ekliyim dedim.

Acemi 4 gün önce Cevaplandı.

Cevabınız