Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Selam

+1 Oy
Çocukken izlediğim bir film ismini hatırlamıyorum :D Konu fantastik ve dramdı bir lise öğrencisinin ailesini, arkadaşlarını ve okul ortamını gösteriyordu.Filmin başrol oyuncusu lisede koşu yarışmasına katılıyordu bu yarışmada okula yeni gelen sarışın kısa saçlı ve güzel mi güzel bir kız vardı ve koşuda o çocuğu geçiyordu.Ardından çocuk üzülüyordu ve arkadaşları o çocukla dalga geçiyordu falan filan.Bu olaylardan sonra koşunun 1. si olan kız başrol oyuncusu olan çocukla arkadaş oluyordu hatta bu arkadaşlık ilerliyordu bayağı bayağı...Bunlar ormana gidip kendilerine ağacın tepesinde bir ev kuruyorlardı ve orada hep muhabbet ediyorlardı.Çok yakın arkadaştılar, çocuğun doğum gününde kız bu çocuğa boya seti hediye ediyordu. Ara sıra takıldıkları ağaç eve fantastik yaratıklar taşa benzeyen hatta taş şeklinde toprak da diyebiliriz her neyse saldırıyorlardı. Ve her seferinde atlatıyorlardı. Bir gün bu kız vefat ediyordu.Filmin en dramatik anı.Çocuk bunalıma giriyordu sanırım kıza aşıktı kız ölünce oda ölmüştü sanki.Okulda hep kavga çıkarıyordu.Son olarak hatırladıklarım çocuk bir çiftlikte yaşıyordu ve seraları vardı.Ve kız Tanrı hakkında bir şeyler konuşuyordu ve bundan sonra vefat etmişti.Arkadaşlar şimdiden yardımınız için çok teşekkür ediyorum, iyi akşamlar :)
20, Mart, 2014 Film Arıyorum kategorisinde dramatikboksör (21 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Bridge to Terabithia (2007) bu mu?
20, Mart, 2014 RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
20, Mart, 2014 dramatikboksör tarafından seçilmiş
0 oy
bakıyorum...
20, Mart, 2014 dramatikboksör (21 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Evet film bu :D Çok sevindim çok teşekkür ederim hızır gibi yetiştiniz vallahi :D
20, Mart, 2014 dramatikboksör (21 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
İyi seyirler :)
20, Mart, 2014 RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
...