Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.37
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Adını hatırlayamadığım mumya filmi

0 oy
Film hakkında çok fazla şey hatırlayamıyorum eskiden televizyonda yayınlanıyordu.ancak hatırladığım kadarıyla şöyle anlatayım;
Filmin sonunu hatırlıyorum,ameliyat-rtuel benzeri bir şey yapıp mumyayı huzura kavuşturuyorlardı hatta mumya kendisi yapıyordu bunu bir kadının bedenini ele geçirerek.Müze benzeri bir yerde geceleyin bekçileri öldürüyordu.Ele geçirdiği kızın aşık olduğu adamı öldüremiyor muydu ne öyle bir şey vardı.Mumya siyah gelinlik tarzı bir şey giyiyordu ve filmin ismi lauren'in hayaleti mi ne öyle bir şeydi.
Google'dan baktım bulamadım şunun gerçek adını bulabilirseniz çok sevinirim hatta türkçe altyazılı bir link süper olur.ilginiz için teşekkürler
24, Ocak, 2014 Film Arıyorum kategorisinde skalonga (87 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Merhaba, Aradığınız film 2001 yapımı "Belphégor - Le fantôme du Louvre".  Türkçe Adı:  "Müzedeki Hayalet" bir diğer ismi: "Louvre'un Hayaleti".
31, Ocak, 2014 Hierophant (1,468 puan) tarafından  cevaplandı
3, Şubat, 2014 isminiunuttum.com tarafından seçilmiş
0 oy
Çok teşekkür ederim :)
1, Şubat, 2014 skalonga (87 puan) tarafından  cevaplandı
...