Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.46
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Çiftlik konulu

0 oy
filmde ailesi çok zengin olan bi kız vardı bu kızın 2 tane arkadaşı ve sevgili vardı annesinin kredi kartının limitini aşamana kadar arkadaşlarıyla netten elbise falan satın alıyolardı.daha sonra kızın babasının işleri bozuldu ve şehirdeki hayatından ayrılmak zorunda kaldı.babasına miras kalan bi çiftlik evine yerleştiler.orda bi tane atla arkadaş oldu.eski yakın arkadaşı kızın sevgilisini ayartmaya falan çalışıp oğlanla kızın görüşmesini engelliyordu.kız yeni başladığı okulda bi elbise tasarlayıp  dikkat çekiyodu ve bi partiye davet ediliyodu.ama partiye kovboy filmlerinden fırlamış gibi atın üzerinde elinde turtayla gidince partiden dışlanıyordu ve eve dönerken kafasını bi ağaç dalına çarpıp attan düşüyodu. sonra kızın bilmediği büyükbabası gelip kızı ailesine teslim ediyordu meğerse at kızın büyükbabasınınmış.büyükbabası ve babası küs oldukları için konuşmuyolarmış.
Sadece bu kadarını hatırlıyorum umarım yardım olabilirsiniz.Filmin yeni bi film olduğunu düşünüyorum 2010 yılından sonra falan yapılan.
23, Kasım, 2013 Film Arıyorum kategorisinde hayal_perest (13 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
The Greening of Whitney Brown
23, Kasım, 2013 Filmizleyicisi (15,596 puan) tarafından  cevaplandı
12, Aralık, 2013 hayal_perest tarafından seçilmiş
0 oy
Aradığınız  film....War Horse (2011).....İsimli bu film olabilir mi ?

23, Kasım, 2013 Hannibal Lecter (1,397 puan) tarafından  cevaplandı
...