Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Umarım filmi bulursunuz :(

+1 Oy
ilk kez sinema tvde izlemiştim, bir kız var dev gözlüklü böyle saçlarını ören inek ve akıllı bir tip. takıldığı 3 yaşlı teyze var aralarda onlarla okey oynar onların saçma tavsiyelerini dinler, annesi ne kadar da görüşmesini istemese de. kız belki dokuz on yaşlarında falan sonra bir çocukla tanışıyor, kız okulun basket takımına girmek istiyor ama bu konuda çalışması için çocuktan yardım ister. çocukta bu işi parayla yapacağını söyler. çocuğun dersleri çok kötüdür kızın da çok iyidir. çocuğun annesi kızla görüşüp oğluna ders vermesi için ikna eder. kız burdan kazandığı parayla çocuktan basketbol dersleri alır. ilk birbirileriyle hoşlaşmasalar da sonradan arkadaş olurlar. filmin isminde "maymun" geçebilir veya geçmeyebilir, emin değilim. bu filmi bilen veya bulabilecek kişilerin yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
28, Ekim, 2013 Film Arıyorum kategorisinde balkabagı (367 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...