Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.42
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bir film hani belki bileniniz vardır

+1 Oy
Merhaba arkadaşlar. Bir film arıyorum. bundan 5 6 yıl önce TRT'DE seyretmiştim ama adını hatırlamıyorum. Eski bi yapım, filmin görüntü kalitesi ilk renkli filmler gibiydi. Filmin konusuna gelince başrolde bir kadın var. Deniz kıyısında otel gibi bir yere geliyor. Orada bir sürü insan var birşeyi kutlamak için veya düğün dernek kına için toplanmış olabilirler orasını pek hatırlamıyorum artık 6 yıl uzun bi zaman birde sonunu seyredemediğim için insan konu bütünlüğünü pek sağlayamıyor anlarsınız.
Biraz önce bahsettiğim bu ablamızın farkında olmadığı bazı güçleri var. Cadılar gibi sihirli güçleri var nesneleri uçurabiliyor falan. Farkında olmadan o gittiği yerde bazı sakarlıklar yapıyor yemekhanede tavaları havada uçuruyor değişik şeyler yapıyor falan işte. Tatlı cadı vari bi filmdi kısacası. Bileniniz var mı? Yüksek ihtimalle kimse bilmiyodur. Bilse bile bu anlattıklarımdan çıkaramaz herhalde ama napalım bu kadarı aklımda kaldı. Güzel bir komedi filmiydi umarım bilen biri çıkar. Şimdiden teşekkürler hepinize hoşçakalın :)
2, Eylül, 2013 Film Arıyorum kategorisinde ranza bilgesi (667 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

5 Cevaplar

+2 oy
hocus pocus ( 1993 ) isimli film olabilir mi?

ya da bi bu listeye goz at. thingsthatgoboo.com/monsters/witchesmovies.htm

buradaysa tum cadi filmleri var. halloweenhero.com/list-of-witch-movies.html

bulursan hangisi oldugunu soylersin.
2, Eylül, 2013 movielover (4,453 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
İlgilendiğiniz için çook teşekür ederim. Malesef gönderdiğiniz linkte aradığım film yok ancak dediğiniz gibi bisürü cadı filmi var. Bende böyle cadılı büyücülü fantastik komedi filmlerini çok severim o yüzden aradığım filmi bulamasamda ona benzer bisürü film buldum sayenizde :) Tekrardan teşekkürler hoşçakalın :)
2, Eylül, 2013 ranza bilgesi (667 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
bi sey degil, fantastik komedi turu filmlerini seviyorsaniz, eger izlemediyseniz "bruce amlighty" oneririm. 'fun with dick and jane 2005' de guzel ama fantastik degil. hoscakalin.)
3, Eylül, 2013 movielover (4,453 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
bu olabilirmi?
Sabrina Goes to Rome (TV Movie 1998
7, Nisan, 2015 django (2,750 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bu olabilir mi?

Aşkın büyüsü 1998
7, Nisan, 2015 tlgysc (77 puan) tarafından  cevaplandı
...