Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.32
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Hangi filmdi :(

+2 oy
Selam, arkadaslar. film karisindan ayrilmis eski muzisyen (gitar calip sarki soyluyordu) sarkici olan ama albumu basarili olmamis yalniz bi adamin hikayesi, hep kotu, olumsuz dusunuyor. kucuk bir kizi var ara sira onunla gorusuyor. ama olumsuz dusunceleriyle kizini kotu etkiledigini dusunen annesi kiziyla gorusmelerini istemiyor. adamin zenci bir oda arkadasi var, ve sanirim insulin diabet hastasiydi, bazen igne yapiyordu koluna. bu iki arkadas zamanlarini satranc oynayarak sohbet ederek geciriyolar. arkadasi(zenci olan) radyo programini aradigi zaman hastaligi nedeniyle dusuyor, hastaneye kaldiriliyor, ama daha once 'muzisyen adam' arabayi yanlis yone park ettigi icin arkadasini goturmekte zorlaniyor.

 bunun icin adam mahkeme davasi aciyor. sonra zenci adamin kiz kardesi koyden geliyor abisi icin ve abisinin evinde kaliyor. zenci kadinla adam arasinda iliski basliyor. kadin adamin bakis acisini degistirecektir. kadin koyunde olmadigi icin buradan cok spor ayakkibi falan aliyordu. bi de kadin absine burda kalmak istedigini soyluyor ama 'muzisyen adam' yanlis anlayip kadinin vatandaslik almak icin onunla birlikte oldugunu dusununce kadin koyune geri donuyor. filmin ismini unuttum ve bulmama yardimci olacak arkadslara simdiden minnetarim
2, Eylül, 2013 Film Arıyorum kategorisinde movielover (4,500 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Buldum, arkadaslar, filmin adi "Wonderful World"
27, Mart, 2014 movielover (4,500 puan) tarafından  cevaplandı
28, Mart, 2014 isminiunuttum.com tarafından seçilmiş
0 oy
bir arkadas sormustu, wonderful world isminde eski bi film de varmis, ama bu 2009 yapimi. bas rollerinde Matthew Broderick ve  Sanaa Lathan oynuyor.
2, Nisan, 2014 movielover (4,500 puan) tarafından  cevaplandı
...