Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.24
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Bi el atında bulalım şu filmi arkadaşlar.!!!

0 oy
selam millet,. başrollerde bir kız 2 erkek var bunlar üniversiten mezun oluyolar sanırım oyunculuk tarzı bi bölümden,kız bu erkeklerden birinin sevgilisi yada arkadaşı neyse bu kızla erkek diğer elemanla tanışıyo ve onun evine taşınıolar ev büyük ama bayaa bakımsız biyer.sonra bu evin sahibi elemanda kıza aşık oluyo ama içine kapanık bi tip olduğu için fazla belli edemiyo kız zaten ikisinede nerdeyse aynı şekilde davranıyo, eğleniolar filan=D sonra bunların hiç paraları kalmıyo nasıl oluo tam bilmiorum bi adam bunların evine kameralar yerleştirip 24 saat normal yaşamlarını internetten yayınlamak için güzel bi para teklif ediyo bunlarda kabul ediyolar evin içinde 3lü ilişki şeklinde takılıolar sonra daha çok ilgi çekmek için sanırım sanki bu 2 elemanda birbirine aşıkmış rolü yapıo bi aşk üçgeni kuruolar neyse bir tek merdiven boşluğu var orda kamera yok.artık oraya cıkıp bi konu belirleyip kameralar önünde o konu üzerinden doğaçlama olarak oynuyolar filan sonra kızın bi kız arkadaşı daha geliyo eve o da katılıyo bunların arasına,bi gece bişey oluyo baştan beri evde olan kız bunlara kızıp evi terkediyo gidiyo bi otele otelde internetten izllerken onları evde biri mi vuruluyo bişey oluo ortalık karışıo kız gidio eve bunları alıyo orda bitiyo heralde biraz karışık oldu ama bilen çıkar belki şimdiden sağolun arkadaşlar..
20, Ağustos, 2013 Film Arıyorum kategorisinde pismoruk (660 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
hey millet filmi buldum '' Os3'' diye bir film =)) tavsiye ederim ;)
25, Ağustos, 2013 pismoruk (660 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
THE DREAMERS (2003) olabilir...
20, Ağustos, 2013 desmond (6,382 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Dreamers ı izledikten sonra buna benzer bi film vardı diye takıldı aklıma dostum buna çok benzer sahneleri var ama aklımda kalan en kilit noktası eve kamera yerleştirip internet üzerinden yayın yapmaları diye hatırlıyorum..yinede çok saol cevap için.
20, Ağustos, 2013 pismoruk (660 puan) tarafından  cevaplandı
...