Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Film arıyorum adını unuttum

+1 Oy
arkadaşlar geçenlerde bir film izliyordum işim nedeniyle filmi kapatmak zorunda kaldım güzel filmdi adı aklıma gelmiyor izlemekte cok istiyorum. neyse bi mayınlı bölge var kendi kurdukları mayınları ateşkes nedeniyle çıkarmak zorunda kalıyorlar daha sonra duvarın içine kapatılmış bir adam beliriyor müslüman biri onun şeytan olduguna inanıyor ve duvarın içine hapsedıyorlar daha sonra yabancı askerler onu ordan cıkartıp kaldıkları bolgeye goturuyor o adam geldikten sonra herkez değişiyor herkez yavas yavas onun iblis oldugunu dusunuyor falan. eger cevaplarsanız cok sevınıcem tesekkürler smdıden
7, Mayıs, 2012 Film Arıyorum kategorisinde Site Botu (1,024 puan) tarafından  soruldu
8, Mayıs, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Filmin Başlığı:The Enemy izle
Filmin Bilgisi:Hikaye savaşın bitiminden bir kaç gün sonra başlar. Bir grup asker mayınları toplamakla görevlidir. Bu işlemi gerçekleştirirken bir adamın fabrikanın deposuna kitlenmiş olarak mahsur bırakıldıgını görürler. Bu gizemli adam kesinlike acıkmadıgını üşümedigini ve tek istediginin sigara oldugunu söyler. Bu adamın ortaya çıkmasıyla da insanlar tuhaf birşekilde ortadan kaybolmaya başlar..
kesinlikle bu.

7, Mayıs, 2012 Site Botu (1,024 puan) tarafından  cevaplandı
25, Ekim, 2012 isminiunuttum.com tarafından düzenlendi
...