Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.23
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Siyah Beyaz Film Arıyorum

0 oy
2007 senesi civarında izlediğim film. Siyah beyaz, yağmurlu, şeritli, ilk yapım filmlerinden. 30 lu yaşlarında genç işsiz bir adam meteoroloji üzerine hava durumunu değiştirevilecek bir buluşun ilk adımlarını atıyor. Bu sıralar genç güzel bir kadınla tanışıyor. Kadın lüks ve para düşkünü belki de buluşun kıkusunu aldığı için geldi bu adama.. Orasını hatırlamıyorum. Kadın adamı kendine aşık ediyor adam saf, kadının onu kullandığını anlamıyor. Kadın bir gün peşinde mafya var beni öldürecek yerimi buldular diye adama geliyor. Adam evleri değiştirir ben senin sen benim evimde, ben senin evinde kalırsam seni bulamazlar diyor ve evleri değiştiriyorlar. Mafya çok geçmeden kadının evine geliyor ve adamı o evde görüyorlar ağır başlı babacan bir mafya babası o kadının kötü sahtekar ve para için rakipleriyle yatıp laf taşıyan bir insan olduğunu ve ona dikkat etmesi gerektiğini anlatıyor. Bizim genç adam onun yerini söylemiyor ama bu işin icabına bakacağını söylüyor. Adam kadının icabına bakamadan kadın adamın icabına bakıp onu yandaşlık yaptığı mafyalara götürüyor ve mafyalar adama tecavüz ediyor - burası çok garipti- adam olanları çabucak atlatıp kadından uzaklaşıyor sonra biyerlerden silah bulup ona tecavüz eden mafyaları öldürüyor. Kadın ölüyor mu hatırlamıyorum. Bol şans umarım bir an önce bulursunuz:)
9 ay önce Film Arıyorum kategorisinde madamflagma (173 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...