Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.24
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

FİLM ARIYORUM

+1 Oy
2010 - 2015 yıllarında d smart'tan bir film izlemiştim. Bir akşam saatinde, bir iş adamı yemek veriyordu gökdelende. Galiba bir icadın yapılışını falan kutluyordu. Daha sonra bunun bir arkadaşı o icadı çalıştırıyor(kötüye kullanıyor). Çalıştırdıktan sonra gökyüzünde delik oluşuyordu. Dünya farklı bir güne gidiyor(paralel evren diyelim). Filmin ortalarında baş karakter elinde sopa tarzında bir şeyle uyuduğunda patlamanın 10 dakika  öncesine gidebiliyordu. 3-4 denemeden sonra nasıl alacaklarını çözecekken sopanın gücü tükeniyor. büyük bir santrale gidip elektrikle bir şeyler yapmaya başladılar. Başrolde ki uyumadan önce iyi anlaştığı 3 kişiye dönüp o akşam ne yapıyordunuz, sizinle buluşmak istiyorum diyor. Kız olan ara sokakta ilerlerken arkasından birisi çantasını çalıyor, çalan adam da bizim 2. adam. 3. adam ise siyahiydi, o da bir taksi çalıyordu. O güne gidip patlamaya engel oluyor bizimki. Arkadaşlarının o akşam yaptıklarını hatırlayıp 3 kişiyi topluyor. Siyahi adamın çalmaya çalıştığı taksiyle oradan uzaklaşıyordu. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar filmin adını uzun zamandır arıyorum..
8 ay önce Film Arıyorum kategorisinde hasoo (941 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
https://www.imdb.com/title/tt0112167/?ref_=fn_al_tt_1

Aradığın bu dizinin bir bölümü olabilir
8 ay önce taha_vga (935 puan) tarafından  cevaplandı
...