Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.25
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Hayatımda ki en büyük amaçlarımdan biri bu çizgi filmi bulmak .

0 oy
BÜYÜK GÜNCELLEME : Sanırım çizgi filmi buldum . ''İnhumanoids'' ama hangi bölümü bilmiyorum yeşil dev canavar aradığım bölüm . Fragmanı burda. DVD ' si hangisi bulamadım . Bulabilen varsa bildirebilir mi ?

Aynen yazdığım gibi . Kafayı o derece taktım . O yüzden hatırladığım en ince ayrıntıları resimleriyle birlikte vermeye çalışacağım . Sizin de yardımlarınızla çizgi filmi bulacağıma inanıyorum . Hemen başlayayım .

Şimdi , ben küçükken 2006 yıllarındayken elimde bir çizgi film vardı . Aslında 2 tane vardı ve bu ikisinden birisi bulmak istediğim en önemli parça . Diğeri için ayrıca bir başlık açabilirim . Her neyse . Çizgi film bir grup nasıl desem ''Canavar avcısı'' mı ? Başka bir şey mi ? Hiç bir fikrim yok . Bu grup hakkında bildiğim tek şey yüzlerinin He-Man veya Scooby-Doo ' nun eski bölümlerindeki gibi yüz ifadelerine sahip olmaları  .Çizim şekli öyle yani .

https://www.google.com/search?q=scooby+doo+old+cartoons&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjY3eCawuXeAhXHECwKHfNiAs4Q_AUIDigB&biw=1366&bih=657#imgrc=Y2Ge-j6-xgcEIM:

https://www.google.com/search?biw=1366&bih=657&tbm=isch&sa=1&ei=olP1W93oMozWsAHo86nQAg&q=he+man&oq=he+man&gs_l=img.3...55403.55837..55992...0.0..0.0.0.......1....1..gws-wiz-img.TS-1CgWhz00#imgrc=igmLVvJU8dID2M:

Ve bu grubun bir çeşit sığınakları , toplandıkları bir yer var ve gelişmiş teknoloji kıyafetler giyiyorlar . Ayrıca araçları var . Araçları ise ayrıca gelişmiş teknoloji .Bir masa etrafında oturarak konuştuklarını hatırlıyorum . Ama toplandıkları yerin nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum .

Şimdi gruptan bahsettim . Yüz çizimlerini , kıyafetlerini anlattım . Bu grubun izlediğim çizgi film de bir amaçları var . İzlerken beni korkutan yeşil dev bir yaratık . Yaratığın neye benzediğini açıkçası hiç hatırlamıyorum . Rengi yeşil bile olmayabilir . Tek hatırladığım bu yaratığın çekimlerinde arka planda gerilim müziği çalıyor olması . Ve yaratığın çıkardığı homurdanma sesleri .Yaratık kesinlikle konuşmuyor . Sadece korkunç bir şekilde canavarca homurdanmalar çıkarıyor .  

Yaratıktan da bahsettiğime göre şimdi bölümde yaşananlara gelelim . Şunu dipnot olarak eklemek istiyorum . Bunun bir anime mi çizgi film mi olduğundan tam emin değilim . Yüz çizimlerinden bahsettim ama şunu unutmayın ki hiç birinden kesin olarak emin değilim . Bölümde yaşananlar ise şunlar . Bu bahsettiğim grup söylediğim canavarı bir mağara da - araçları ile sanırım - yakalamaya çalışıyorlar . Başarıp başaramadıklarını hatırlamıyorum . Ama sonra yakalıyorlar . Bakın burası çok çok önemli çünkü hatırladığım en parlak sahne bu . Yaratığı kenarları kapalı üstünde ise demir parmaklar olan bir hapse koyuyorlar . Kenarları kapalı . Üstünde ise demir parmaklık var . Bunun resmini bulamıyorum . Şimdi şunu da ekleyeyim bahsettiğim şey bir çukur da olabilir . Veya bir inşa edilmiş hücrede .


Ekstralara gelmek istiyorum . Bu başlı başına bir çizgi film olamaz sanırım . Bir çizgi film serisinin CD de yayınlanan özel bir bölümü olabilir . ''Canavar avcıları '' kelimesine takılmayın lütfen çünkü öyle olmadığını düşünüyorum .Yıl her ne kadar 2006 da olsa çizgi film dediğim yüz çizimlerine bakılırsa 80 veya 90 lar arasında yapılmış olabilir . Emin olduğum tek şey yaratığı bir hücrede -üstü demir parmaklıkla kapatılmış bir hücrede- tuttukları . Scooby Doo hep karşıma çıkıyor araştırırken ama çocukken çok iyi tanırdım onları ve karakterlerden birini tanırdım kesinlikle .

Evet . Hepsi bu kadar . Dediğim çizgi filmin CD ' de olduğunu unutmayın lütfen . Umarım hatırlayabilirsiniz . Şimdiden teşekkürler . Umudum pek yok ama sanırım bulunursa büyük bir huzura kavuşacağım .
6 ay önce Film Arıyorum kategorisinde TuğrulÇelik (832 puan) tarafından  soruldu
6 ay önce TuğrulÇelik tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Bunu buraya not olarak bırakıyorum . İnhumanoids çizgi filmini buldum ve oradaki yeşil yaratığı gördüğümde çocukluğumda ki hissettiğim hissin aynısını hissettim . Düşünün 6 yaşındaydım . Şimdi 17 yaşındayım . Arada tam 11 yıl var . 11 yıl sonra aynı his . Ya yaklaştım ya da buldum tam bilmiyorum . Eğer bulduysam bu cevabı işaretleyeceğim .
6 ay önce TuğrulÇelik (832 puan) tarafından  cevaplandı
6 ay önce TuğrulÇelik tarafından yeniden gösterildi
...