Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Şarkı

0 oy
Arkadaşlar 2007 öncesi ya da o sıralar çıkmış bir şarkı ama gerçekten çok anımsadığım bir şey yok sizleride zorlayacağım biraz kıvırcık saçlı çakma Barbaros hayrettin gibi bir abi vardı klipte gece klübü gibi bir yerdeydi keman falan çalıyordu kıvırcık saçlı seda sayandaki mülayime benziyordu aslında müzikal açıdan birazda olsa güzel bir şarkıydı ama yinede o zamanın tşk geçilmelik şarkılarındandı TV de falan yazları denk geliyorum klipte kendisi bi çok karakteri canlandırıyordu mesela barmen oysa bar da içen de oydu keman çalan da oydu sözleri hakkında ne yazıkki hiçbir fikrim yok sadece klip gözümün önüne geliyor şimdiden teşekkürler bu arada tipi ankara rüzgarını söyleyen şarkıcı ataya da benziyordu
3 ay önce Müzik Arıyorum kategorisinde Pistolero (1,184 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...