Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.38
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

ÇOK GÜZEL BİR FİLMDİ

0 oy
Arkadaşlar merhaba bir film vardı filmde bir çift vardı adam sarışındı(adamı leonardo di caprio diye hatırlıyordum ama değilmiş)  adamla kadın bir partiye gidiyorlardı o sırada adam başka bir adamla sanırım kadını için tartışıyordu tartıştığı adam sesini çıkarmayıp gidiyordu ama sarışın adam sonra kendini kötü hissedip dışarı çıkıyordu o sırada dışarda dolunay vardı ve saat gece 12 yi geçiyordu adam kurt adama dönüşüyor ama yüzünde damarlar filan belirginleşiyordu ve dişleri çıkıyordu yani bildik kurt adamlar gibi tüyleri filan çıkıp abartılı bir hale girmiyordu yani. neyse o sırada o tartıştığı adam bir kaç arkadaşıyla gelip ondan intikam alacaktı hey dostum içerdeki tavrın neydi filan diyordu o sırada sarışın başrol başını kaldırınca yüzünü görüyordu ve hepsi korkuyordu ve sonra tüm arkadaşlarıyla kaçmaya çalışıyordu ama kurt adam hepsini öldürüyordu. Başka hatırladığım şeyse  adam gece uyuyordu ve uyandığında hiçbir şeyi hatırlamıyordu ama dün gece kız arkadaşını da ısırmış onu da kurt adam yapmıştı kız arkadaşı ağlıyordu adam uyanınca neden ağlıyorsun diyordu ama kız bak bana ne yaptın işte sana bunu kim yaptı diye soruyordu adama. adamda bir şirkette çalışıyordu ve şirketin üst düzey elemanları komple kurt adamdı tabi sevgilisine beni o adamlar kurt adam yaptı deyince kız diyordu ki gümüş kurşun bulalım ve hepsini öldürelim baştakine öldürürsek hepsi yok olur diyordu ağlaşıyorlardı birbirlerine sarılıyorlardı filan kurşunu buluyorlardı ve tüm şirket yöneticilerini ve hatta liderlerini filan öldürüyorlardı hatta sanırım kız öldürüyordu bir kaçını ama en son hepsi bitmiyordu adamda diyordu ki benim çalıştığım şirketin sahibi yani patron liderdi o öldü neden halen varlar o sırada patronun yanında ki sağ kolu geliyor meğer esas lider oymuş . tam ona saldırırlarken film bitiyordu hatta adam senmişsin liderleri filan diyordu  sağ kolda evet bendim diyordu birde kurt adamlar takım elbiseliydiler sonuçta koca bir şirketi yönetiyorlardı yani dediğim gibi abartılı kurda benzer yaratık tarzı kurt adamlar değillerdi
7 ay önce Film Arıyorum kategorisinde gallowwalker (100 puan) tarafından  soruldu
7 ay önce gallowwalker tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
Teen Wolf (1985)

yada

Wolf (1994) olabilir
7 ay önce SürGün (55 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Full Eclipse (1993 ?
7 ay önce cango (22,110 puan) tarafından  cevaplandı
...