Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Yabancı Bir Müzik Arıyorum (Acil)

0 oy
Çok merak ettiğim için acil yazıyorum . Müzik remix gibi bir şeydi sanırım , sözü yoktu . Müziğin klibinde sarışın kısa saçlı -çokta kısa değil- bir kız mavi dar bir ortamda önünde mikrofon ileri geri gidip zıplıyordu . Ama normal çekim değildi yani klip ileri geri alınıyordu öyle bir teknik kullanılmıştı . Yorumlardan baktığım kadarıyla da iki şarkının birleşmesinden oluşuyordu .
4 ay önce Müzik Arıyorum kategorisinde TuğrulÇelik (787 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
 
En İyi Cevap
Bu benim için artık batıl inanç haline geldi . Bir şeyi arıyorsam bulmak için önce buraya yazıyorum . Şarkıyı da buldum : Crystal Castles - Kept
4 ay önce TuğrulÇelik (787 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
@TuğrulÇelik    - yorumun,sorun,cevabın , şahane + bulunan şarkıda çokhoş listeme ekledim ,,, keşk bende de çalışsa o sistem, önce buraya yazıp sonra kendimbulmam ;););))    ;)
4 ay önce EXAR (1,129 puan) tarafından  cevaplandı
...