Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Crysis benzeri bir oyundu

0 oy
Arkadaşlar çocukken dayımla bir oyun oynuyorduk crysis tarzında askerler mutantlaşmış falan savaşıyorduk onlarla, uzaylılar falan vardı  gökyüzünden küçük kapsüller düşüyordu içinden uzaylı yaşam formları  boss gibi büyük şeyler çıkıyordu. Oyunun sonunda ise ekip arkadaşların var sen bir bölümde bayılıyorsun uzaylılar falan geliyor arkadaşın seni kurtarmak için  odada kalıyor kapı kitleniyor.. Son bölümde  uzaylılar kalan arkadaşını mutant yapmışlar onunla savaşıyorsun. İsmini hatırlamıyor. yardımlarınızı bekliyorum.
4 ay önce Oyun Arıyorum kategorisinde Shizu Amaya (554 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
Quake 4?
4 ay önce satyricon1993 (23,106 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Hayır bu değil 2005 yapımı olmalı Kurgu Amerikada başlıyor çölde ufolu yerler var oraları  geçiyoruz.  Amerikadan başlayıp Irakta devam ediyordu.Irakta yeraltı tesislerinde insanlara kimyasal basıyorlardı,  insanları  zombileştiriyorlardı oyunda araçlara biniliyordu silahları kullanabiliyorduk araçların arkasında vardı.  helikoptere biniyorduk onun silahını kullanabiliyorduk ekip arkadaşların vardı.
4 ay önce Shizu Amaya (554 puan) tarafından  cevaplandı
...