Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Film Yönetmenin Bizzat Filmde Yer Aldığı Bir Filmi Arıyorum

0 oy
Bu filmi 2011 yılı civanda CNBC-e kanalında seyretmiştim, film günümüzde çekilmiş bir Avrupa filmiydi, filmin ana teması filmin yönetmenin kendi hayatıydı, filmin içinde bizzat yönetmenin kendi vardı ayrıca yönetmen filmde anlatıcıydı.

filmden hatırladığım birkaç sahne var:

A. Filmin bir sahnesinde yönetmen bisikletle şehir turu yapıyor, eski binaları göstererek eski binaları çok sevdiğini söylüyordu.B. Yönetmen doktorların hastayı dinleme huyu olmadığı eleştirmek için başından geçen bir sağlık probleminden bahsediyordu, çünkü yönetmen anlattığına göre; vücudun su eksikliği gibi basit birşeye rağmen doktorların hatası sonucu kemoterapiye girmenin eşiğinden döndüğünü öğreniyorduk.C. Yönetmen film eleştirmenlerini berbat filmleri övmelerini eleştiriyordu, "acaba hiçmi vicdanları sızlamıyor, geceleri nasıl rahat uyku uyuyabiliyorlar?" diye soruyordu, ardından yatakta yatan temsili bir film eleştirmenine kendi övgü yazısını okuyor bu sırada film eleştirmeni vicdan azabından ağlıyordu.
5 ay önce Film Arıyorum kategorisinde rubens9999 (94 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
Spielberg filmi olabilir. 2017 senesine ait bir film.
4 ay önce movielover (4,454 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
The Boss Of It All  (2006)?
3 ay önce RedGoldGreen (28,767 puan) tarafından  cevaplandı
...