Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

2002-2003 Yıllarında CNBC-e`de Seyrettiğim Bir Filmi Arıyorum

0 oy
Başlıkta belirttiğim gibi bu filmi 2002-2003 gibi CNBC-e`de seyretmiştim, filmi daha önce başka tv kanalları da göstermişti,   aslında film bilinen çok ünlü bir film,  ancak en son 15-16 sene önce izlediğimden film aklımdan çıktı.


Filmin sadece sonunu hatırlıyorum,  filmde  bir genç adamla babası ve genç adamla sevgili oldukları birde zengin bir genç kadın var.

Filmin sonunda bu genç adamla babası genç kadının malikanesine gidiyorlar (hiç emin değilim ama sanırım kadının evine yerleşmeye gidiyorlar), genç adam babası sevgilisi genç kadın hepsi malikanenin önünde.

Genç adamın babası malikanenin içine şöyle göz atıyor, " vay canına tırabzanlar bile Altından" ayarında bir laf söylüyor, oğlu; "yeter baba bu çok ayıp" gibisinden bir söylüyordu genç kadın buna gülüyor ve genç adamla kadın öpüşüyorlar film böyle bitiyordu.
5 ay önce Film Arıyorum kategorisinde rubens9999 (94 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
For Richer or Poorer filmi olabilir
4 ay önce movielover (4,454 puan) tarafından  cevaplandı
...