Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.42
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Denizde geçen film

0 oy
Merhabalar Arkadaşlar,

TV de izlediğim denizde geçen bir filmi arıyorum. Filmde arkadaşları ile denize açılan bir arkadaş grubunu anlatıyor. Arkadaş grubu yat ile denize açılıyor. Denizde bayağı ilerledikten sonra durup yüzmek için denize giriyorlar. Denizden korkan bir kadın girmek istemiyor ama teknenin sahibi adam kadını denize atıyor. Sonra teknenin merdivenlerini indirmediklerini fark ediyorlar . Ne denerlerse tekneye çıkamıyorlar. Yanlarından bir tekne geçiyor ama durumu anlamıyorlar. Bazıları yorgunluktan ölüyüor.Birisi kıyıya kadar yüzmek için ayrılıyor.  Bir tanesi kafasını tekneye vuruyor ölüyor.  Aradan 1 veya 2 gün geçiyor. En son tekne sahibi ve denizden korkan kadın kalıyor.Tekne sahibi deniz gözlüğünü çıkarıp teknenin ufak bir aralığına sokup kadını omzuna alıp tekneye çıkarmayı başarıyor. Kadında merdivenleri açıyor. Ama kurtulan sadece bir kişi diye hatırlıyorum. Adam kendini suçluyor.Kadın sahil güvenlik e haber veriyordu galiba. Hatırlayabildiklerim bunlar.
Şimdiden teşekkür ederim.
4 ay önce Film Arıyorum kategorisinde fatihk. (798 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Open Water 2: Adrift (2006) ?
4 ay önce RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
4 ay önce fatihk. tarafından seçilmiş
+1 Oy
Teşekkürler üstad filmi buldum.
4 ay önce fatihk. (798 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Rica ederim
4 ay önce RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
...