Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Çok eski bir oyun

0 oy
Arkadaşlar bir oyun  vardı eskiden pentium 2 bilgisayarımda falan oynardım. Kamyon vardı sanırım bir tanede kukla gibi bi şey vardı onların yerını değiştirerek o kuklaya hasar vermeye çalışıyorduk. Kuklayı kamyonun üstüne koyuyoduk başlat diyorduk kaza yapıyordu falan. Ne kadar hasar verirsek o kadar puan geliyordu. Bu oyunu hatırlayan yahut buna benzer bir oyun bilen var mı ?
6 ay önce Oyun Arıyorum kategorisinde kingpin (83 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
Turbo Dismount adında mobil yapım bir oyun buldum . 3d bir oyun . Çeşitli araçlar var ve içine kukla koyup kuklaya hasar vermeye çalışıyorsunuz . Skorunuz kuklanın aldığı hasara göre artıyor . ' Stickman Dismount ' diye bir oyun daha buldum aynısının siyah beyazı ve 2 d . Ve araç kullanmaksızın kuklaya zarar vermek istiyorsan stair dismount diye bir oyun daha var . Bunların hepsi mobil oyun . Ve eskiden bir oyun biliyorum araba oyunuydu dediğin gibi içindeki insanı belli bir yere fırlatman gerekiyordu . İstersen araştırabilirim ancak bulabileceğimi pek sanmıyorum .
6 ay önce TuğrulÇelik (787 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Aradığım oyun bunlardan hiç biri değil fakat kesinlikle çok benzerler. Turbo dismount ile idare edeceğim şimdilik. Teşekkürler Tuğrul.
4 ay önce kingpin (83 puan) tarafından  cevaplandı
...