Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.22
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Çok eski bir oyun

0 oy
Arkadaşlar bir oyun  vardı eskiden pentium 2 bilgisayarımda falan oynardım. Kamyon vardı sanırım bir tanede kukla gibi bi şey vardı onların yerını değiştirerek o kuklaya hasar vermeye çalışıyorduk. Kuklayı kamyonun üstüne koyuyoduk başlat diyorduk kaza yapıyordu falan. Ne kadar hasar verirsek o kadar puan geliyordu. Bu oyunu hatırlayan yahut buna benzer bir oyun bilen var mı ?
25, Nisan, 2018 Oyun Arıyorum kategorisinde kingpin (83 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
Turbo Dismount adında mobil yapım bir oyun buldum . 3d bir oyun . Çeşitli araçlar var ve içine kukla koyup kuklaya hasar vermeye çalışıyorsunuz . Skorunuz kuklanın aldığı hasara göre artıyor . ' Stickman Dismount ' diye bir oyun daha buldum aynısının siyah beyazı ve 2 d . Ve araç kullanmaksızın kuklaya zarar vermek istiyorsan stair dismount diye bir oyun daha var . Bunların hepsi mobil oyun . Ve eskiden bir oyun biliyorum araba oyunuydu dediğin gibi içindeki insanı belli bir yere fırlatman gerekiyordu . İstersen araştırabilirim ancak bulabileceğimi pek sanmıyorum .
26, Nisan, 2018 TuğrulÇelik (832 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Aradığım oyun bunlardan hiç biri değil fakat kesinlikle çok benzerler. Turbo dismount ile idare edeceğim şimdilik. Teşekkürler Tuğrul.
7, Temmuz, 2018 kingpin (83 puan) tarafından  cevaplandı
...