Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Filmin adını unuttum, bilen arkadaşlar yardım!!

+2 oy
Arkadaşlar, filmin konusu şöyle; bir ressam var işlerini bir kaç galeriye götürüyor ama hep reddediliyor , film newyorkta geçiyordu sanırım. Kendi evinde sevigilisi ile yaşıyor. Sevgilisi ile de araları nane ve kız bunu terkediyor. Bu da sinirlenip tüm resimleri paramparça ediyor bir gece ve aynı gece eve bir hırsız giriyor. Tüm elektroniği toplarken duvarda tek yırtmadığı resmi de alıp çıkıyor. Hırsız ev sahibine kirasını bir türlü ödeyemediğinden ev sahibi evine dalıp bikaç bişeyini alırken gözü ressamdan çaldığı tabloya ilişiyor. Accayip beğeniyor. Hırsızı effediyor. Ev sahibinin sevgilisi de galeri sahibi bir kadın. Tabloyu görüyor adamdan satın almak istiyor. O da şaşırıyor ve ressamla konuşmam gerek diyor ve hemen hırsızı buluyor. Hırsız da şaşırıyor ama çaktırmıyor hemen orda ressamla ilgili hüzünlü bir hikaye uyduruyo. Adam da gidip galerici sevglisine anlatıyor ve 20000 dolar istiyor. Kadın da veriyor. Sonra hırsız bunu öğreniyor. SOnuç olarak hırsız işssiz güçsüz ressamın menajerliğini yapmaya başlıyor adamı hayata döndürüyor fln. Accayip güzel bir filmdi ama adını hatırlamıyorum filmin çıldırıcam!! arkadaşlar bilen varsa lütfen paylaşsın, eyvallah
7, Mayıs, 2012 Film Arıyorum kategorisinde Site Botu (1,024 puan) tarafından  soruldu
15, Mayıs, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
harbi güzel bi filme benziyor:) cevaplanırsa bana da haber verin ismini..
13, Ocak, 2013 misafir tarafından  cevaplandı
...