Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bir Belgesel Arıyorum. Dişi Aslanlı bir belgesel.

0 oy
Yıllar yıllar önceki bir belgeseldi. Çok eski. Küçüktüm o zamanlar. Samanyolu Tv'deydi. Çok üzücü bir belgeseldi. Aslında o zamanlar çoğu kişi biliyordu bu belgeseli anlatıyorlardı ünlüydü galiba. Bir tane dişi aslan vardı bunun yavruları falan vardı. Grup halinde yaşamıyordu bu aslan. Sadece anne ve çocukları vardı başka aslan yoktu. Bu anne aslan birgün avlanmaya giderken zehirli bir yılanla karşılaşıyordu, yılan aslanın gözlerine zehir sıçratıp onu kör etmişti. Kör anne aslan yavrularını, avlanıp besleyemediği için başka kimseleri olmadığı için bebekleri ölüyordu ve ölen yavruları sırtlanlar yiyordu. Çok üzülmüştüm izlerken, kahrolmuştum. Çok ağladım.Hatırlayabildiklerim bu kadar :(
1 hafta önce Bir Şey Arıyorum kategorisinde merveir (759 puan) tarafından  soruldu
1 hafta önce merveir tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...